Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Iron Sky

Iron Sky /2011

Režie: Timo Vuorensola

Hrají: Udo Kier, Julia Dietze, Tilo Prückner

Česká premiéra: 12.7.2012

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Iron Sky

V kostce: "Skupina nacistu během druhé světové války utekla na Měsíc a připravuje se, až se bude moci vrátit zpátky na Zemi. Ten čas nadešel. Jsou ale větší hrozbou oni, nebo americká prezidentka, která udělá všechno proto, aby znovu vyhrála volby? Osobitý a dlouho chystaný projekt má zajímavý vizuál a překvapivě hodně efektní finále, po příběhové a herecké stránce to ale občas trochu dře. Přesto jde o zajímavou podívanou, kterou evidentně dělali lidé s nadšením. A není tak těžké nechat se jím strhnout. "

Galerie obrázků filmu Iron Sky


Recenze filmu Iron Sky

Někteří fanoušci jsou k nezastavení. A je fuk, jestli teď mluvíme o lidech, kteří jsou schopni přijít do práce v kostýmu Dartha Vadera, do krve se hádat o kvalitách Promethea či Stmívání nebo o takových, co začnou spolu s kamarády točit trhlý film o nacistech z Měsíce a pokračují i tváří v tvář faktu, že jim chybí pár milionů na dokončení. O akční sci-fi komedii Iron Sky se mluví už pár let a z malého projektu vznikajícího pod dohledem neznámé finského režiséra, jenž na sebe upozornil osobito...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Iron Sky

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Iron Sky

Zatím nevyšlo.


Související články

22.3.2017 13:00 Téma: Zasloužíme si kvalitní bitky, když je nepoznáme? Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
21.3.2017 09:36 Tony Stark vs. mluvící zvířátka Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.3.2017 12:30 Víkendový výplach #393 o záporácích a Iron Manovi Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
18.3.2017 09:00 TZ: První dojmy z marveláckého Iron Fista Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Vzpomínáte na Svět zítřka? Film plný leteckých soubojů, brakové atmosféry a velkých ambicí? V době svého uvedení byl i přes trailery, které si svého času na MovieZone vysloužily opravdu vysoké hodnocení, pro tvůrce poměrně velkým zklamáním a vypadalo to, že kombinace herců a modrého plátna nebude asi to, na co Hollywood čekal. Díky 300: Bitva u Thermopyl je ale tenhle styl opět v módě a toho se rozhodli využít i poloamatérští filmaři ve Finsku. Iron Sky pracuje s myšlenkou, že v roce 1945, kdy Adolf Hitler věděl, že válku už nevyhraje, podnikli vědecké špičky nacistického Německa odvážný experiment a uprchli na Měsíc. Na jeho odvrácené straně se rozhodli založit novou říši a v klidu se připravovali na den, kdy budou moci zaútočit na Zemi a dotáhnout do konce to, co jejich milovaný vůdce započal. V roce 2018 se tedy na nebi objevují první létající talíře s hákovým křížem. Režisér Timo Vuorensola je zodpovědný za prý velmi dobrou parodii na Star Trek jménem Star Wreck: In the Pirkinnig, o jeho novince toho však zatím moc nevíme, protože i IMDB prakticky mlčí. Zase tak moc se po zádech ale plácat nebudeme, protože upoutávka na Iron Sky už je nějaký ten týden venku. Přesto určitě stojí za to dát o ní vědět.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.