Irina Palm

Irina Palm

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Irina Palm

Irina Palm /2007

Režie: Sam Garbarski

Hrají: Marianne Faithfull, Miki Manojlovic, Kevin Bishop, Siobhan Hewlett, Dorka Gryllus

Česká premiéra: 30.8.2007

USA premiéra: 21.3.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Irina Palm

Babičky patří mezi ty nejlepší lidi na světě. Vánoce jsou u nich vždycky štědré, lednička plná a málokdy na svoje vnoučata zvýší hlas. Babičky by zkrátka pro své vnuky a vnučky udělaly cokoliv. Maggie je takovým prototypem té superbabky. Je jí přes padesát a manžel je už po smrti. Její děti dospěly a ztratily tu „dětskou nevinnost a roztomilost,“ a tak jediné, k čemu se upnula je její vnuk. A tomu už na světě příliš mnoho času nezbývá, protože trpí velmi těžkou nemocí, na jejíž léčbu je potřeba opravdu hodně peněz. Maggie se však rozhodne pomoci mu za každou cenu. Padesátnici ale jen tak někdo nezaměstná, a tak jednoho dne sedí v kanceláři Mickeyho. Majitele zábavního podniku pro dospělé. Ten se rozhodne Maggie zaměstnat spíš ze srandy, ale brzy zjišťuje, že tahle babka, která začala pracovat pod pseudonymem Irina Palm, má zatraceně velký talent. Film Irina Palm se promítal na letošním festivalu v Karlových Varech s docela slušným úspěchem a zadařilo se mu i na festivalu v Berlíně. Možná právě proto budeme mít to štěstí a budeme ho moci shlédnout i v normální distribuci. Téma je to docela zajímavé.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Irina Palm

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Irina Palm

Seznamte se, Irina Palm. Umírá jí vnuk. Seznamte se jakbysmet... Kvůli jeho operaci musí sehnat spoustu...A tak začne dělat v... Akorát se netočí u tyče. Uspokojuje chlápky v takovéhle místnůstce.Jen nepoužívá kleště. Ta představa působí takhle absurdně a takhle nedůstojně, ale babce se daří. Každý by chtěl poznat její dotek... V Irině je humor, třeba když si babča obleče ty správný sexy hadry a zařídí si akurátně svoji komůrku... ...stejně tak i drama, když si všichni okolo myslí, že je oby...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Irina Palm

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Irina Palm

Zatím nevyšlo.


Související články

16.5.2011 12:00 Recenze soundtracku Pirátů a kolekce D. Elfmana Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
1.2.2010 13:12 Televizní Tipy 1.2. - 7.2. 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
22.11.2007 14:50 Festival FR Filmu 2007 Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
12.9.2007 02:25 Flašky vs. Král(ovna) Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
23.6.2007 04:59 Tak co s těmi Vary... Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.