Interview

Interview

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Interview

Interview /2007

Režie: Steve Buscemi

Hrají: Steve Buscemi, Sienna Miller

Česká premiéra: 23.8.2007

USA premiéra: 13.7.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Interview

Každý herec, který profesně vyrůstá na nezávisle půdě, ve fázi jakési umělecké dospělosti vezme do ruky kameru a rozhodne se taky něco natočit. Steve Buscemi v tomhle směru není žádný zelenáč, až dosud se však snažil točit filmy, které si vysloužily jakous takous šanci konkurovat ostatním filmům v kinech (rozuměj, byly natočeny na normální 35mm materiál a hrál v nich někdo známý). U Interview už to neokecá. Jeho nový film je natočen na digitální kameru, odehrává se v noci, hrají v něm všehovšudy dva lidé (režisér sám plus Sienna Miller) a obsah filmu spočívá v dlouhých dialozích, které spolu tihle dva vedou. A podle všeho stál asi tisíc dolarů. Na druhou stranu, proč ne. Námět totiž skýtá nejedno překvapení a tak by zase taková nuda být nemusela: Bývalý novinář Pierre, jehož denním chlebem bývalo cestování po válečných událostech a psaní o nich, dostává od svých novin permanentní civilní „dovolenou“. Úvodní náplní bezprostředně po nástupu na ní je rozhovor se slavnou televizní hvězdičkou Katyou, která má poněkud povrchní náhled na život a v hlavě obecně jednu velkou Maggi kostku – všechny ostatní partie jejího těla však vykazují ideální proporce, které zahýbou s každým heterosexuálem. Konfrontace konzervativce a naivky přirozeně ústí v nenávistné názorové peklo. A zůstalo by u něj, kdyby si Pierre po cestě z interview nerozbil při nehodě hlavu a Katya se nenabídla, že ho ošetří u sebe v bytě. Lidé z dvou různých světů a společenských vrstev spolu stráví podivnou noc plnou smíchu, slz, kokainu a fyzického kontaktu. Prostě taková normální středa.

Autor: k0C0UR


Galerie obrázků filmu Interview

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Interview

Při jemné letargii z Interview nelze opět jinak než zavzpomínat na prosluněné dny (no letos spíše pomokřené) dny ve Varech, kde se oddychové konverzačky typu Buscemiho dospěláckého duetu mají jako u maminky v pelíšku. Co jiného vám rozproudí krev po salvě rádoby intelektuální zábavy z koutů země, o kterých jste nidky neslyšeli ani z Objektivu. Sázky na jistotu v podobě zvučných jmen táhnou, o čemž svědčí nejen návštěvnost (zkuste se 15 minut po otevření pokladen zeptat, jestli jsou lístky na ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Interview

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Interview

Zatím nevyšlo.


Související články

15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.10.2016 11:30 Uncharted má režiséra. Bohužel... Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
5.10.2016 20:00 Suicide Squad dostane rozšířenou verzi Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
17.1.2016 12:30 Víkendový výplach #332 o Aktech X a Seanu Pennovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.