Interview

The Interview

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Interview

Interview /2014

Režie: Evan Goldberg, Seth Rogen

Hrají: James Franco, Lizzy Caplan, Seth Rogen, Timothy Simons, Jason Cox

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 25.12.2014

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Interview

V kostce: "Dokáží dva američtí pitomci zabít nejnebezpečnějšího diktátora na světě? Tahle strohá otázka si vysloužila hodně výživnou odpověď, u které snadno zapomenete na krušnou realitu a budete se bavit tím, kam až se tak jednoduchý nápad dá dovést. The Interview to hraje na hodně stran a snadno by se mohlo rozpliznout v nevtipnou frašku. Rogen s Goldbergem ale všechno (a všechny) ukočírovali tak dobře, že se budete s každou přibývající minutou bavit o něco víc. Další nekompromisní žánrová trefa!"

Galerie obrázků filmu Interview


Recenze filmu Interview

The Interview je průkopnický projekt. I když trochu neplánovaně. Jedná se totiž o první větší studiový film, který jde do kin den po svojí internetové premiéře. Nová komedie Setha Rogena a Evana Goldberga se včera navzdory teroristickým hrozbám objevila na Youtube, Google Play a Xbox Video. Pokud si tedy dokážete nastavit americkou IP adresu, můžete si zpříjemnit svátky novou šíleností od lidí, kteří nám dali Zeleného sršně, Travičku zelenou nebo Apokalypsu v Hollywoodu.Rogen a Goldberg všech...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Interview

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Interview

Zatím nevyšlo.


Související články

15.1.2017 11:55 Víkendový výplach #384 o Rickovi, Mortym a Indiana Jonesovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
4.12.2016 12:17 Víkendový výplach #378 o Strážcích Galaxie a kaskadérech Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
26.10.2016 11:30 Uncharted má režiséra. Bohužel... Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
5.10.2016 20:00 Suicide Squad dostane rozšířenou verzi Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
17.1.2016 12:30 Víkendový výplach #332 o Aktech X a Seanu Pennovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Seth Rogen a jeho parťák Evan Goldberg si po psaní scénářů a v Rogenově případě i hraní letos vyzkoušeli i režii. Apokalypsa v Hollywoodu se jim celkem povedla, takže jsme docela zvědaví i na jejich další pokus, ve kterém už nebudou sázet na parťácké blbnutí před kamerou, ale pokusí se o tradičnější komedii. Ta by měla vyprávět o dvou lidech z televize, kteří mají na starost populární talk show. Jeden moderuje, další je producent a investigativní ambice absolutně nemají. I tak se jim ale povede octnout se uprostřed spiknutí, jehož cílem je politický atentát. Rogen a Franco před kamerou by měli být fajn jako vždycky a pokud bude dobrý scénář, mohla by to být celkem zábava.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.