Insidious

Insidious

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Insidious

Insidious /2010

Režie: James Wan

Hrají: Patrick Wilson, Rose Byrne, Barbara Hershey, Ty Simpkins

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Insidious

V kostce: "Rodina, barák, dítě v komatu, děsivá zjevení. Insidious není originální film. Není ani kdovíjak dobře napsaný a zahraný. Je však báječně natočený: oldschooler a znalec „starých dobrých“ hororů James Wan udělal z argentovské pocty nejstrašidelnější filmový zážitek letošního roku. Kardiostimulátory vyskakují z hrudních košů v gejzírech krve jako malí vetřelci."

Galerie obrázků filmu Insidious


Recenze filmu Insidious

Americký filmový horor je v žumpě. Tímto tvrzením můžeme zahájit každou žánrovou recenzi, protože je to prostě tak. Samozřejmě, jsou tu výjimky z pravidla. I v nuzných časech totiž vznikají kvalitní kousky, malé klenoty, vedle nichž je ta hlušina kolem ještě šedivější a bezútěšnější. I uprostřed krize se ozývají tvůrci, kteří dělají z těch ostatních plagiátorů, remakerů a sequelerů naprosté zoufalce.Můžete samozřejmě namítat, že Insidious si pověst jednoho z nejlepších letošních hororů vyslou...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Insidious

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Insidious

Zatím nevyšlo.


Související články

13.12.2016 09:50 Kdo si zahraje záporáka v Aquamanovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
22.11.2016 09:30 Mortal Kombat našel režiséra Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
11.8.2016 09:58 Aquaman má záporáka Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
24.7.2016 21:03 Star Trek 3 nezklamal, Doba ledová 5 vyhořela Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
18.7.2016 17:09 MZ Projekce: Zhasni a zemřeš Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

James Wan je v pohodě jako málokterý filmař. Natočil první SAW, které bylo skvělé, a ostatní jen produkoval, takže hněv na jeho hlavu nikdy nepadl a všechno si to odskákali režiséři. Mezi tím natočil dva povedené filmy a letos by se měl objevit třetí. Insidous bude horor, jenž bude vyprávět o rodině, která má syna v komatu. To samo o sobě není zrovna veselé, problém ale nastane v okamžiku, kdy rodiče zjistí, že tělo jejich potomka chce ovládnout jakýsi duch. The Last Exorcism ukázal, že vymítačské filmy jsou nejspíš pořád v módě, a James Wan je dostatečně dobrý režisér na to, aby natočil napínavý a zábavný horor. Obsazení sice není zrovna hvězdné, ale Patrick Wilson a Rose Byrne by měli svou práci zvládnout v pohodě. Snad se filmu dočkáme i v našich kinech.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.