Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (12)
Plakát k filmu Inferno

Inferno /2016

Režie: Ron Howard

Hrají: Tom Hanks, Felicity Jones, Ben Foster, Omar Sy, Irrfan Khan

Česká premiéra: 13.10.2016

USA premiéra: 14.10.2016

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Inferno

V kostce: "Tom Hanks se vrací jako Robert Langdon aby našel smrtící virus a zachránil lidstvo. A klidně si to mohl odpustit, protože Inferno je film, ve kterém nefunguje prakticky nic. Ve svých silnějších momentech akorát nudí, většinu času je však svou hloupostí skoro až urážející. Pevně doufám, že čtyřky se nedočkáme. Hanks a režisér Ron Howard by podobnými bláboly neměli ztrácet čas. "

Galerie obrázků filmu Inferno


Recenze filmu Inferno

Se slovem „fenomén“ se musí šetřit. Když se fenoménem nazve Elvis, Beatles nebo James Dean, tak je to samozřejmě v pořádku, když se ovšem tohle slovo použije v souvislosti s kapelami s pětiletou životností jako One Direction nebo Spice Girls, tak už méně. O knihách Dana Browna se také mluvilo jako o fenoménu, ale to už je minulost. Fanoušky má pořád, rozhodně to však už není taková hvězda a vydání jeho knih není taková událost jako před pár lety. Přesto se v Hollywoodu rozhodli zkusit to s ní...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Inferno

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Inferno

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
18.12.2016 12:35 Víkendový výplach #380 o Rogue One a nadávání Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
13.11.2016 21:25 Strange porazil Příchozí, Hacksaw Ridge má výdrž Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Tom Hanks se jako Robert Langdon představil už v thrillerech Šifra mistra Leonarda a Andělé a démoni. Nebyly to extra dobré filmy a bez trojky bychom se nejspíš obešli. Autor knižních předloh Dan Brown je ale pořád sakra úspěšný, a tak se bude točit dál. Inferno vrací na scénu harvardského profesora symboliky, který se tentokrát octne v Itálii, kde musí rozluštit záhadu spojenou s Dantovým Peklem. Pokud se mu to nepovede, čekají lidstvo ošklivé časy. Po krku mu půjdou tajemné organizace, nebezpeční zabijáci i tajné služby a on tak bude muset bojovat o krk na každém kroku. Podíváme se do Benátek i do Istanbulu a všemu tomu bude zpoza kamery opět šéfovat Ron Howard.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.