Imigranti

Crossing Over

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Imigranti

Imigranti /2007

Režie: Wayne Kramer

Hrají: Harrison Ford, Alice Braga, Ray Liotta, Ashley Judd, Cliff Curtis

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.2.2009

Na DVD od: 16.11.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Imigranti

Pojem „Amerika – země svobody“ už tak úplně neplatí. Získat v USA pracovní vízum je stejně těžké, jako najít na koncertě Evy a Vaška návštěvníka pod padesát a stát se občanem nejmocnější země na světě je téměř nemožné. Přesto je na světě stále spousta lidí, pro které je život ve Spojených státech splněným snem. A aby se tam dostali, jsou schopni udělat cokoliv. Drama Crossing Over chce ukázat svět přistěhovalců a lidí, kteří jsou s jejich životy spojeni, bez příkras. Vysocí vládní činitelé, kteří se snaží řešit tuhle problematiku pokud možno diskrétně, drsní členové pohraničních hlídek, negramotní uprchlíci bez dokladů i lidé, kteří se snaží na neštěstí těch, pro které je Amerika zemí zaslíbenou, přiživit. Jejich životy jsou vzájemně propojeny, aniž by o tom tušili. Wayne Kramer, jehož akční nářez Zběsilý útěk v kinech sice kvůli podivné distribuční taktice prošuměl, dostal životní šanci. Jeho scénář k „přistěhovaleckému Trafficu“ totiž asi bude mít něco do sebe, protože obsazení, jakým se Crossing Over může chlubit, vídáme málokdy. Harrison Ford se teď sice chystá počtvrté vzít do ruky bič a na hlavu nasadit klobouk, ale to mu nebrání v tom, aby si zase po delší době zkusil nějakou tu serioznější roli. Kramer už navíc Crossing Over jednou natočil jako krátký film, takže pro něj seriozní drama na dost ožehavé téma nebude úplnou novinkou. Po Zběsilém útěku Kramerovi fandíme a Crossing Over by ho mohlo vystřelit do první režisérské ligy. Zasloužil by si to.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Imigranti


Recenze filmu Imigranti

Wayne Kramer patří k tvůrcům, které na MZ sledujeme velmi pozorně. Jeho Smolař se s trochou štěstí prodral do V.I.M. a levná akční krimi Zběsilý útěk spáchala docela dost povyku i bez toho, aby prošla do českých kin. Teď se Kramer spojil s Harrisonem Fordem a zamířil do vyšších sfér. Při znalosti výsledku člověk v duchu zařve to, co Mr. Hlad říká nahlas: „Dejte mu už sakra osmdesát milionů dolarů na pořádný akční béčko“. Ale i při menší porci ignorantství vůči seriózním společenským výpovědím...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Imigranti


DVD a Blu-ray filmu Imigranti

Zatím nevyšlo.


Související články

22.11.2011 10:00 Kdo, kde, s kým... 46/2011 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
8.2.2011 20:43 15 největších zklamání v pokladnách 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 34 příspěvků
24.11.2010 22:33 Encyklopedie akčního filmu: Arnie 1/3 Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
10.12.2009 10:18 Kdo, kde, s kým... 50/2009 Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
30.4.2007 23:23 Budoucnost je rudá Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.