Imaginární lásky

Les amours imaginaires

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Imaginární lásky

Imaginární lásky /2010

Režie: Xavier Dolan

Hrají: Monia Chokri, Niels Schneider, Xavier Dolan, Louis Garrel

Česká premiéra: 18.11.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Imaginární lásky

V kostce: "Francis a Marie jsou dobří přátelé. Sice samotáři a podivíni, ale což. Příchod Nica jim obrátí životy naruby a co byl před tím klidný pobyt na opuštěném ostrově se změní v partyzánskou válku o srdce kluka, který za to fakt nestojí. Mladistvý intelektuál Xavier Dolan pálí podruhé a zas do černého. Tedy – pokud vám nevadí, že Imaginární lásky jsou film dost metro- a homosexuální a že jediné, co mohou nabídnout většinovému divákovi je následující: Niels Schneider vypadá trochu jako Robert Pattinson a Xavier Dolan dabuje Stana ve francouzské verzi South Parku. "

Galerie obrázků filmu Imaginární lásky

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Imaginární lásky

Bylo mu necelých 20 let, když natočil debut J’ai tué ma mère (I Killed My Mother)  a v dobrém slova smyslu přizabil několik festivalových porot. Tolik talentu, tvůrčí suverenity i oslňujícího exhibicionismu pod jednou střechou tu už dlouho nebylo. Prostě dobrý ročník 1989. Xavier Dolan, dětská herecká hvězda z frankofonní Kanady, kterou matka před hrozící slávou raději poslala na internátní školu a která v touze zase se vrátit do světa filmu způsobila v roce 2009 prvotřídní senzaci. O ro...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Imaginární lásky

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Imaginární lásky

Zatím nevyšlo.


Související články

16.3.2017 12:00 NEJ roku 2016: Výsledky hlasování čtenářů Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.1.2017 10:05 První dojmy: La La Land Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
28.12.2016 15:00 Nejhorší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
6.11.2016 12:38 Víkendový výplach #374 o Rockovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Mladý francouzský režisér Xavier Dolan měl letos se svým filmem Imaginární lásky obrovský úspěch na mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Většina našich čtenářů tam asi nebyla, ale kdo  měl kliku, mohl film vidět i v Karlových Varech. A kdo to nestihl ani tam, může si vyrazit do kina normálně. V Imaginárních láskách uvidíme příběh kamarádů Francise a Marie, jejichž dlouholetý vztah se začne bortit v okamžiku, kdy se seznámí s Nicolasem a začnou usilovat o jeho lásku. Imaginární lásky by se měly originálním způsobem zabývat jednotlivými fázemi lásky od seznámení až po případný rozchod. Tak uvidíme, co z toho nakonec vypadne.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.