Hvězdný prach

Stardust

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (19)
Plakát k filmu Hvězdný prach

Hvězdný prach /2007

Režie: Matthew Vaughn

Hrají: Robert De Niro, Michelle Pfeiffer, Claire Danes, Sienna Miller, Peter O'Toole

Česká premiéra: 27.9.2007

USA premiéra: 10.8.2007

Na DVD od: 29.3.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hvězdný prach

Nechybělo mnoho a režisér filmu Po krk v extázi by byl podepsán pod X-Men: Poslední vzdor. Jenže jeho právoplatná manželka Claudia Schiffer nechtěla na rok do Hollywoodu a stejně tak nechtěla, aby byl Vaughn bez dozoru. Vaughn projekt Foxům odřekl a zbytek je historie, kterou píše Brett Ratner. O rok později se Vaughn přece jen utrhl a pouští se do výpravně-romantického fantasy projektu Stardust. Snímek vychází z románu Neila Gaimana (mj. MirrorMask), který vyšel v roce 1997. V jedné ospalé anglické vesničce se mladík Tristan vydává do světa, aby díky slněnému úkolu získal srdce své vyvolené Victorie (Sienna Miller). Při hledání padlé hvězdy Yvaine (Clarie Danes), jíž slíbil přinést, se dostává do magického světa, kde se setká s čarodějnicí Lamií (Michelle Pfeiffer) a pirátem, kapitánem Shakespearem (Robert De Niro). Nakonec se však ukáže, že jeho úkol bude mnohem náročnější, než si kdy myslel... Vzhledem k nesporným kvalitám Po krk v extázi, a faktu, že Vaughn produkoval oba nejslavnější filmy Guye Ritchieho, začíná mít Stardust parametry potenciálního hitu příští sezóny.

Autor: Shushika


Galerie obrázků filmu Hvězdný prach

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hvězdný prach

Zdálo by se, že Matthew Vaughn musí během vlahého srpna ustávat jeden direkt za druhým. V Americe Hvězdný prach absolutně propadl a i v místních diskuzích se z důvodu, jenž mi zůstává utajen, začaly pořádat hony na hlavu tohohle úspěšného producenta a snaživého režiséra. Jenže není třeba propadat panice, i když zrovna nejste ortodoxní ani nekritický fanoušek fantasy. Hvězdný prach svým vzezřením odpovídá trailerům: Nezakamufluje láci a poloprázdný produkční měšec, zároveň ale funguje jako pří...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hvězdný prach


DVD a Blu-ray filmu Hvězdný prach

Zatím nevyšlo.


Související články

9.3.2017 08:00 Nová fotka obsazení Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
20.2.2017 22:00 První fotka obsazení nového Predátora Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
18.5.2016 19:15 GALERIE: Srovnávačka orků a herců z Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.5.2016 16:30 GALERIE: 14 nových fotek z Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
8.4.2016 09:00 7 nových plakátů Warcraftu Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.