Hunger Games

The Hunger Games

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Hunger Games

Hunger Games /2012

Režie: Gary Ross

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Donald Sutherland

Česká premiéra: 22.3.2012

USA premiéra: 23.3.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hunger Games

Teenageři umějí být pěkní hajzlíci a kdo viděl třeba Jezero smrti, Pustinu nebo Útok na věžák, moc dobře ví, že se nevyplatí je dráždit. Oficiálně to možná mohou být ještě děcka, ale když jde do tuhého, nemají ti ostřejší problém vrazit člověku do ledvin rezavý nůž. Literární bestseller Hladové hry právě s tímhle faktem pracuje. Teenageři si tu půjdou po krku, i když trochu nedobrovolně. Děj se totiž odehrává v temné budoucnosti, kdy se z USA stal totalitní stát a jednou za čas se pro pobavení davů koná úchylná sportovní soutěž, v níž se utká dvanáct dvojic na život a na smrt. Hlavní hrdinka Katniss se rozhodne jít do boje na místo své sestry, brzy ale pochopí, že to možná byla chyba. Pokud však bude chtít přežít, bude se muset začít podle toho chovat. Režisér Gary Ross patří k přehlíženým ale sakra zajímavým filmařům a má za sebou dva filmy, které to dotáhly na Oscary. Jennifer Lawrence už se tam také podívala a krom ne úplně špatných mladých herců se tu objeví i zkušení veteráni jako Stanley Tucci, Wes Bentley nebo Woody Harrelson. Jsme minimálně zvědaví, co z toho nakonec vyleze.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hunger Games


Recenze filmu Hunger Games

Tak nám doputoval na plátna nový bestseller. Rodí se nám tu nové série, otvírá se nový penězovod a kolem krouží nová hejna vypsychlých fanynek, jež by vás kvůli jakékoliv poznámce na účet jejich oblíbené hrdinky nakrmily rulíkem zlomocným. Už teď je zřejmé, že Hunger Games opravdu převezmou štafetu po Twilight sáze a Harry Potterovi, rozhodně ale nebudou mučit takovým diletantstvím, jako třeba dvojka a trojka Stmívání nebo předposlední Potter. Měli byste však Hunger Games vidět? No, nutné to ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hunger Games


DVD a Blu-ray filmu Hunger Games

Zatím nevyšlo.


Související články

25.11.2014 22:30 5 nejvíc cool momentů z traileru Jurského světa Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
24.11.2014 00:23 Hunger Games rekordy nelámaly. Trojka polevila. Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
23.11.2014 12:31 Víkendový výplach #272 o Hobitovi a svatbě Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
17.11.2014 15:54 Vítězný Návrat blbýho a blbějšího, Interstellar válí v Asii Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
12.11.2014 14:00 Na co do kina: 7 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků