Hunger Games: Vražedná pomsta

The Hunger Games: Catching Fire

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (17)
Plakát k filmu Hunger Games: Vražedná pomsta

Hunger Games: Vražedná pomsta /2013

Režie: Francis Lawrence

Hrají: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Elizabeth Banks, Stanley Tucci, Donald Sutherland

Česká premiéra: 21.11.2013

USA premiéra: 22.11.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hunger Games: Vražedná pomsta

V kostce: "Zdá se, že po posledních Hunger Games nastartovali Katniss a Peeta revoluci. A ta se musí zadusit v počátku. Je potřeba poslat hrdiny opět do arény a tam je před zraky celého světa zlikvidovat. Režisér Francis Lawrence udělal z druhých Hunger Games zajímavější a výrazně drsnější a temnější podívanou, která překvapivě lépe funguje v první dialogové části než v té akční. Evoluce z teenagerské sci-fi k temnému filmu pro diváky, kteří chtějí víc než jen adaptaci oblíbené knihy, se povedla a ukazuje, že tenhle vysmívaný subžánr může s tím správným přístupem příjemně překvapit. Snad těch překvapení bude v budoucnu víc: Je vidět, že když se chce, tak to jde. "

Galerie obrázků filmu Hunger Games: Vražedná pomsta


Recenze filmu Hunger Games: Vražedná pomsta

Nemám rád první Hunger Games. Je to jen o něco lepší film než Stmívání a to pouze kvůli tomu, že v něm hrají lepší herci. Jinak jde o lacinou ubulenou variaci na kultovní Battle Royale odehrávající se ve světě, který je uvěřitelný asi jako pokusy o seriózní herectví Tomáše Magnuska a jehož tvůrci kostýmů by měli být souzeni v Haagu za zločiny proti lidskosti. Teď dorazila dvojka. A stojí za to. Kdyby mi někdo před dvěma dny tvrdil, že se mi druhý příběh Katniss a Peety bude líbit, asi bych mu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hunger Games: Vražedná pomsta

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hunger Games: Vražedná pomsta

Zatím nevyšlo.


Související články

29.3.2017 17:05 Záznam MZ Live #96 o Ghost in the Shell, Lize spravedlnosti a Spideym Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
14.3.2017 17:49 Záznam MZ Live #95 o Kongovi, Krásce a s omluvou Rimsymu Rubrika: Novinky Diskuze: 58 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
1.3.2017 17:31 Záznam MZ Live #94 o Loganovi a Vetřelci 5 Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Z prvního Hunger Games se stejně jako z knižní předlohy vykubal ohromný kasovní trhák, který vydělal dost na to, aby zajistil finanční zázemí všem ostatním dílům (kolik jich bude, člověk nikdy neví, protože je poslední dobou ve zvyku rozdělovat adaptace na více částí ... a ke dvěma přidat ještě třetí - zdravíme Petera Jacksona). Od dvojky se očekává hodně, první díl se totiž překvapivě povedl a přinesl drsnou sci-fi podívanou, která měla ke slaďárnám typu Twilight hodně daleko (klidně se přiznám, že jsem čekal právě další takovou ptákovinu). Proto musí každého potěšit, že na režisérskou sesli nakonec usedl Francis Lawrence, člověk, který natočil Já, legenda nebo Constantinea a všeobecně uznávaný filmař, jenž zatím nestačil udělat vyloženou pitominu. Co se bude v druhém Hunger Games dít? Více méně to samé, jako v prvním, takže se opět setkáme s Katniss Everdeen nebo s Peetou v podání Jennifer Lawrence (shoda jmen je náhodná) a Joshe Hutchersona. Už tak nabušené obsazení (vrací se každý, kdo v jedničce nešel k šípku) navíc doplní jména jako Philip Seymour Hoffman nebo Tony Shalboub.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.