Hugo a jeho velký objev

Hugo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Hugo a jeho velký objev

Hugo a jeho velký objev /2011

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Asa Butterfield, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloe Moretz

Česká premiéra: 2.2.2012

USA premiéra: 23.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hugo a jeho velký objev

V kostce: "Sirotek Hugo se skrývá v nádražních hodinách a usilovně pracuje na opravě robota, který mu zbyl po otci. Z tuctově znějícího příběhu dokázal Martin Scorsese vykouzlit šarmantní oslavu kinematografie se všemi radostmi, které přináší divákům, a bolestmi, které si odnáší tvůrci."

Galerie obrázků filmu Hugo a jeho velký objev


Recenze filmu Hugo a jeho velký objev

Martin Scorsese se etabloval jako tvůrce studující temná zákoutí lidské duše. Jeho opusy se povětšinou zabývaly organizovaným zločinem a animální agresí, hlavní hrdinové byli machističtí násilníci a málokdy se dočkali optimistického konce (při jejich charakteru to není zas tak s podivem). Samozřejmě zjednodušuji, Scorsese byl vždy velice variabilní a své thrillery prokládal životopisy nervově labilních osobností nebo sociálními dramaty. Nikdy však volba látky pro další film nevzbudila tolik r...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hugo a jeho velký objev

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hugo a jeho velký objev

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
28.3.2017 13:56 Bourneův režisér honí sériového vraha Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
25.3.2017 13:00 Übertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 86 příspěvků
24.3.2017 16:00 První 2 plakáty Spider-Man: Homecoming Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Martin Scorsese a rodinný film? I to se stává. Zrovna u něj se ale člověk přeslazeného vyprávění zřejmě bát nemusí. Po spoustě ód na stereoskopickou technologii naskočil i Marty na 3D vlak a tak bude Hugo Cabret, film podle knižní předlohy Briana Selznicka, jeho prvním filmem, který přesahuje do dalšího prostoru (ale nebojte, o konverzi se nejedná, Scorsese ve 3D rovnou točí). Vypráví o dvanáctiletém chlapci, který v třicátých letech dvacátého století žije na pařížském vlakovém nádraží a živí se drobnými krádežemi. Zároveň ale skrývá tajemství, jehož odhalení hrozí v okamžik, kdy se chlapec seznámí s výstřední dívkou a starým prodavačem hraček. Co skrývá tajná kresba, cenný zápisník, ukradený klíč a nefunkční robot? A co znamená tajemná zpráva, kterou pro Huga zanechal jeho už mrtvý otec? Ať už je to cokoliv, ve Státech se z knižní předlohy před třemi lety stal bestseller a tak je dost možné, že bude Hugo Cabret Scorseseho zatím nejúspěšnějším filmem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.