Hugo a jeho velký objev

Hugo

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (20)
Plakát k filmu Hugo a jeho velký objev

Hugo a jeho velký objev /2011

Režie: Martin Scorsese

Hrají: Asa Butterfield, Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Chloe Moretz

Česká premiéra: 2.2.2012

USA premiéra: 23.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hugo a jeho velký objev

V kostce: "Sirotek Hugo se skrývá v nádražních hodinách a usilovně pracuje na opravě robota, který mu zbyl po otci. Z tuctově znějícího příběhu dokázal Martin Scorsese vykouzlit šarmantní oslavu kinematografie se všemi radostmi, které přináší divákům, a bolestmi, které si odnáší tvůrci."

Galerie obrázků filmu Hugo a jeho velký objev


Recenze filmu Hugo a jeho velký objev

Martin Scorsese se etabloval jako tvůrce studující temná zákoutí lidské duše. Jeho opusy se povětšinou zabývaly organizovaným zločinem a animální agresí, hlavní hrdinové byli machističtí násilníci a málokdy se dočkali optimistického konce (při jejich charakteru to není zas tak s podivem). Samozřejmě zjednodušuji, Scorsese byl vždy velice variabilní a své thrillery prokládal životopisy nervově labilních osobností nebo sociálními dramaty. Nikdy však volba látky pro další film nevzbudila tolik r...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hugo a jeho velký objev

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hugo a jeho velký objev

Zatím nevyšlo.


Související články

16.1.2017 23:32 Affleck vyhořel, Scorsese neoslnil, oscarovky sílí Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
16.1.2017 10:01 Deadpool, Cable a velké změny Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
12.1.2017 12:30 VIDEO: Nové záběry z Transformers: Poslední rytíř Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Martin Scorsese a rodinný film? I to se stává. Zrovna u něj se ale člověk přeslazeného vyprávění zřejmě bát nemusí. Po spoustě ód na stereoskopickou technologii naskočil i Marty na 3D vlak a tak bude Hugo Cabret, film podle knižní předlohy Briana Selznicka, jeho prvním filmem, který přesahuje do dalšího prostoru (ale nebojte, o konverzi se nejedná, Scorsese ve 3D rovnou točí). Vypráví o dvanáctiletém chlapci, který v třicátých letech dvacátého století žije na pařížském vlakovém nádraží a živí se drobnými krádežemi. Zároveň ale skrývá tajemství, jehož odhalení hrozí v okamžik, kdy se chlapec seznámí s výstřední dívkou a starým prodavačem hraček. Co skrývá tajná kresba, cenný zápisník, ukradený klíč a nefunkční robot? A co znamená tajemná zpráva, kterou pro Huga zanechal jeho už mrtvý otec? Ať už je to cokoliv, ve Státech se z knižní předlohy před třemi lety stal bestseller a tak je dost možné, že bude Hugo Cabret Scorseseho zatím nejúspěšnějším filmem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.