Hudbu složil, slova napsal

Music and Lyrics

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hudbu složil, slova napsal

Hudbu složil, slova napsal /2007

Režie: Marc Lawrence

Hrají: Hugh Grant, Drew Barrymore, Kristen Johnson, Jason Antoon, Haley Bennett

Česká premiéra: 15.3.2007

USA premiéra: 14.2.2007

Na DVD od: 15.8.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hudbu složil, slova napsal

Hugh Grant si založil kariéru na tom, že byl divný Brit s divným humorem, na kterého letěly baby, které by si o takového loosera ve skutečném světě neopřely ani kolo. S tím jak stárnul, nabíraly jeho postavy odlišných rysů a v Jak na věc už si z charakterů, které z něj udělaly hvězdu, dělal otevřeně srandu. Každopádně člověk s jeho ksichtem se u hororů neuchytí a na akční filmy by musel zase příštích pár let strávit v posilovně. Útěk ze škatulky romantických komedií je pro něj tedy nejspíš jen zbožným přáním. V Music and Lyrics By si zahraje zkrachovalého hudebníka, který hitparády dobýval už před hodně dlouhou dobou (něco jako Dalibor Janda, ale oholený a s charismatem), který dostane pověstné lano a šanci vyškrábat se zpátky na vrchol. Problémem ale je, že musí ve vražedně krátkém termínu napsat hit pro mladou teenagerskou hvězdičku, se kterou by si měl vystřihnout duet. A nějak mu to nejde. Naštěstí má k ruce talentovanou textařku Drew Barrymore, ale všichni víme, jak to v tomhle žánru chodí. Vybere si nakonec zpívající Angličan kariéru po boku mladé superhvězdy, nebo skončí v náručí skromné, hodné a vůbec ideální kolegyně? A musíme se na tohle vůbec ptát? Grant dostal zkrátka další roli šitou mu přímo na tělo a k tomu hereckou parťačku, která už má s žánrem taky pár zkušeností. Pokud tedy režisér Lawrence, který už s Grantem natočil průměrnou Lásku s výstrahou, dopiloval svůj režijní rukopis, mohl by to zase být po dlouhé době film, který přítelkyni pobaví a tolerantnějšího mužského diváka neuspí.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hudbu složil, slova napsal

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hudbu složil, slova napsal

Dlouholetý režijní kamarád Hugha Granta, Marc Lawrence, má neutuchající touhu dál a dál dávat romantického nešiku dohromady s romantickými etalony, které toho v žánru nahrály už tolik, že mají pomalu čas rozmýšlet se nad důchodem. Zatímco před pěti lety (ano, to nám to letí) se této polízanice zúčastnila Sandra Bullock v Lásce s výstrahou, dnes je na řadě „diblík“ Drew Barrymore ve své další variaci na téma „jsem nešikovná, ale to se na mně chlapům líbí“. Hudbu složil, slova napsal, dopadá o...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hudbu složil, slova napsal


DVD a Blu-ray filmu Hudbu složil, slova napsal

Zatím nevyšlo.


Související články

13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.2.2017 09:00 Super Bowl Spot: Stranger Things 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.2.2017 16:37 Dennis Villeneuve natočí Dunu Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
1.2.2017 16:02 Soutěž o comicsový Klub rváčů Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.1.2017 11:00 TOP 11: Největší kasovní úspěchy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.