Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (9)
Plakát k filmu Hostitel

Hostitel /2013

Režie: Andrew Niccol

Hrají: Saoirse Ronan, Diane Kruger, Jake Abel, Max Irons, William Hurt

Česká premiéra: 28.3.2013

USA premiéra: 29.3.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hostitel

V kostce: "Je to jen blbě napsané nebo rovnou i blbě vymyšlené. To musí nejlíp vědět čtenáři knihy. Jako fanoušek Andrewa Niccola jsem ale zděšen opětovnou bezpohlavností a mělkostí jeho vize (po Vyměřeném času), ale tentokrát i totální absencí nápadů a myšlenek, o které by se případně mohla při své vratkosti opřít. Je to prostě jen děsivé školení ve výrobě instantních emocí bez chuti a zápachu. "

Galerie obrázků filmu Hostitel


Recenze filmu Hostitel

Dal jsem tomuhle filmu férovou šanci. Knížku, premisu a dokonce i ukázky jsem si držel od těla, jak to jen šlo, a vlastně jsem i trochu fandil Andrewu Niccolovi, jehož projekty jsou vždy hodně autorské. Navíc s budoucností, ve které lidstvo úpí pod hrozbou, která mu bere jeho podstatu má zrovna on nesčetné zkušenosti (Gattaca, Vyměřený čas). Možná právě proto si ho producenti Hostitele - filmové adaptace nové knížky od Stephanie Meyer (autorky Stmívání) - vybrali. Mysleli si snad, že se Nicco...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hostitel

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hostitel

Zatím nevyšlo.


Související články

15.9.2016 17:30 TZ trailer: seriálový Woody Allen Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
14.1.2016 14:08 Zemřel Alan Rickman Rubrika: Novinky Diskuze: 40 příspěvků
26.10.2015 20:55 Dojmy čtenáře: Jak MovieZone slavila 10 let Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
2.8.2015 12:00 Víkendový výplach #308 o Mission: Impossible a Harrym Poterovi Rubrika: Novinky Diskuze: 37 příspěvků
12.4.2015 12:43 Víkendový výplach #292 o Star Wars a videokazetách Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Andrew Niccol je jedním z nejzajímavějších aktivních režisérů současnosti - ačkoliv v tom má z velké části prsty především výběr látky, všechny jeho filmy se dají označit za velmi dobré, ne-li výborné (Gattaca, S1m0ne, Obchodník se smrtí, Vyměřený čas). Není tedy divu, že filmoví fanoušci každý jeho další projekt bedlivě vyhlížejí. Tentokrát se jím stal The Host, u nás známý jako Hostitel. Opět se jedná o sci-fi, tentokrát však z pera trochu nečekané autorky: Stephenie Meyerové. Ano, to je žena zodpovědná za Stmívání. Takže opět romance, i když (prý) pro dospělé: vypráví o Zemi, která podlehla invazi mimozemských Duší, jakýchci stvoření, ktedrá vstoupí do lidského těla a převezmou nad ním vládu. Příběh se pak motá kolem jedné z posledních přeživších duší - rebelů. Tu právě ovládla mimozemská duše, Melanie se ale nehodlá vzdát a s duší vnitřně bojuje. A do toho všeho láska. Mno. Že by se Niccol přece jen rozhodl zamířit také na mladší (a především dívčí) publikum? Obsazení tomu napovídá.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.