Hory mají oči II

Hills Have Eyes II

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (50)
Plakát k filmu Hory mají oči II

Hory mají oči II /2007

Režie: Martin Weisz

Hrají: Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas, Michael Bailey Smith

Česká premiéra: 12.4.2007

USA premiéra: 23.3.2007

Na DVD od: 13.8.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hory mají oči II

V obrovské záplavě hororových filmů, která v posledních době začíná být už malinko otravná, je minimálně jeden, který by měl vidět každý. Hory mají oči, remake jedné ze starších řezničin Wese Cravena, totiž patří do té malé skupinky filmů, u kterých nová verze překonala originál. Alexandre Aja se projevil jako režisér s citem pro atmosféru, správné dávkování násilí i napětí a především věděl, co fanoušci hororu chtějí. Hory mají oči sice nebyl originální film, ale v rámci žánru se dotáhl na myslitelné maximum. A především vydělal, což znamená, že dvojka tu bude co nevidět. Tentokrát se producent Wes Craven vydá s bandou mladých, sympatických a pohledných potencionálních vojáků a vojand do pouště na armádní cvičení, při kterém polovojenské komando narazí na naší oblíbenou bandu ozbrojenou krumpáči. A boj o přežití opět začíná. Žádný z přeživších hrdinů z prvního dílu u toho bohužel nebude, co je ale mnohem horší, nebude u toho ani hlavní strůjce úspěchu remaku. Alexandre Aja se věnuje jiné práci a na jeho místo zasedl Němec Martin Weisz, který má za sebou kontroverzní zpracování jednoho takového malého kanibalského případu, který před nedávnem otřásl celým Německem. Bohužel zatím se zdá, že Hills Have Eyes II bude klasickým uspěchaným pokračováním, které bude sázet na malý rozpočet a dobré jméno předlohy. Herecké obsazení je zcela neznámé a šance, že by Weisz byl druhý Aja je velice nízká.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hory mají oči II

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hory mají oči II

O nastavovaných sequelech úspěšných filmů už se nejen na MovieZone napsaly tisíce slov. Je to stále o tom samém – nadějný talent stvořil hit, producenti zavětřili, že se jim před nosem vyprodávají kina a tak není jiné cesty než tlačit na tvůrce, aby vycucaly z prstu (klidně i nesmyslné) pokračování, hlavně když bude pro všechny příští rok na nový Mercedes. Moudří režiséři, jako dnes Alexandre Aja, ze zkázonosného kruhu vyskočí a jdou si moudře ukájet artistní ambice na nový palouček. A na rež...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hory mají oči II


DVD a Blu-ray filmu Hory mají oči II

Zatím nevyšlo.


Související články

18.1.2017 09:47 Třetí Avengers shánějí posily Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
12.1.2017 13:32 Anděl páně 2 přepisuje rekordy Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
10.1.2017 19:00 Téma: Děsila nás Čína tržbami i v roce 2016? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.