Hooligans

Green Street Hooligans

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Hooligans

Hooligans /2005

Režie: Lexi Alexander

Hrají: Elijah Wood, Claire Forlani, Charlie Hunnam

Česká premiéra: 26.1.2006

USA premiéra: 9.9.2005

Na DVD od: 3.10.2006

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hooligans

Matta Bucknera (Elijah Wood) neprávem vyloučí z Harvardu a tak se naštvaný americký mladík vydá do Anglie za sestrou, která se tam šťastně provdala, aby tu chvíli pobyl a srovnal si v hlavě svůj dosavadní a především budoucí život. Země strážníků s legračními helmami a dvouposchoďových autobusů na něj však začne mít zhoubný vliv, když Matt odhalí vášeň bratrance Petea pro fotbalový tým West Ham United. Jde o to, že Pete svojí vášeň neomezuje pouze na pasivní sledování fotbalových zápasů, celé jeho srdce patří West Hamu a pokud se někdo z konkurenčních fanoušků byť jen nadechne k pošpinění dobrého jména jeho týmu, hned je oheň na střeše. A hooligans řeší problémy po svém - pěstmi, okovanými botami, pálkami... vším co je po ruce a čím se dá praštit co nejvíc členů konkurenčního gangu. Matt je z nového prostředí jak se patří vyděšený a jeho uhlazená image ne zrovna zapadá mezi drsné Brity a Iry, jenže v tom nenápadném mladíkovi se skrývá velký vztek a tohle je ideální prostor na jeho vybití.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu Hooligans

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hooligans

Jsou mladí, neklidní a mají rádi svůj fotbalový tým. Tak rádi, že si za něj nechají rozbít hlavy od fanoušků konkurence a pokud to přežijí, s úsměvem to zapijí ve své oblíbené putice za hlasitého zpěvu ódy na jejich bohy. Elijah Wood aka Matt Buckner k tomuhle nikdy netíhnul. Studoval si svůj Harvard, psal obsáhlé články a měl klid. Ale jeho spolubydlící, syn vlivného politika, byl pako, a dealoval kokain. Matta vyhodili dva měsíce před promocí a tak se po tom, co s ním vyjebal systém, rozhod...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hooligans


DVD a Blu-ray filmu Hooligans

Zatím nevyšlo.


Související články

24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
21.2.2017 18:00 První fotka obsazení sólovky Hana Sola Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.2.2017 16:45 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.