Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Hon

Hon /2012

Režie: Thomas Vinterberg

Hrají: Mads Mikkelsen, Alexandra Rapaport, Thomas Bo Larsen

Česká premiéra: 10.1.2013

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hon

V kostce: "Čtyřicetiletý Lucas vypomáhá v mateřské školce, kde je obviněn ze zneužití malé holčičky. Bez ohledu na pravdu je nevybíravým způsobem hnán do kouta bez možnosti se jakkoliv rozumně hájit proti slovu malého dítěte. Nový film Thomase Vinterberga je ukázkovým příkladem malého filmu, který stojí plně na scénáři a hereckých výkonech a nepotřebuje k úspěchu žádná jiná větší kouzla. Je silný, tematicky ožehavý a nebude vám z něj dobře."

Galerie obrázků filmu Hon

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hon

Další karlovarská vlaštovka ověnčená vavříny a skvělými ohlasy neminula pod skromnými distributorskými křídly naše kina a my za to buďme rádi. Hon je tím typem filmu, který dělá čest svému původu; stejně jako v poslední době vyzdvihovaný Jo Nesbø a jeho románová vyprávění, i Vinterberg úspěšně rozšiřuje populární povědomí o tom, že severské země se s nikým nemazlí. A to v nich ani nutně nemusí sněžit.Předchozí film Thomase Vinterberga, Submarino, si za svůj cíl vyprávění vybral sociálně ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hon

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Hon

Zatím nevyšlo.


Související články

Nenalezeny žádné související články.


Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Thomas Vinterberg patří mezi nejzajímavější evropské filmaře současnosti a jeho Hon sklidil na festivalu v Karlových Varech hodně chvály. Takže se ho dočkáme i v klasické distribuci. Hlavním hrdinou psychologického dramatu je čtyřicátník Lucas, jenž se snaží dát trochu dohromady po ošklivém rozvodu a trochu víc se věnovat synovi Marcusovi. Stačí ale jedna malá a zdánlivě nevinná  lež a Lucasův život se začne hroutit. Ztrácí rodinu, přátele, kamarády a zjišťuje, že najednou není kam utéct a komu věřit. V hlavní roli údajně exceluje Mads Mikkelsen, který se sice prosazuje v Hollywoodu, ale na domovské Dánsko rozhodně nekašle.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.