Hon na čarodějnice

Season of the Witch

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (16)
Plakát k filmu Hon na čarodějnice

Hon na čarodějnice /2010

Režie: Dominic Sena

Hrají: Nicolas Cage, Ron Perlman, Stephen Graham, Ulrich Thomsen, Claire Foy

Česká premiéra: 13.1.2011

USA premiéra: 7.1.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hon na čarodějnice

V kostce: "Nicolas Cage musí s pěticí dalších hrdinů převézt čarodějnici na hrad, kde z ní vyženou pekelné svinstvo. Je ale uvězněná dívka opravdu čarodějnice? To se dozvíte, pokud půjdete do kina, ale to vám moc nedoporučujeme. Hon na čarodějnice je totiž ve všech směrech průměrný až podprůměrný film, který zaujme jen tím, jak rychle se vám vykouří z hlavy. Škoda času i peněz. "

Galerie obrázků filmu Hon na čarodějnice


Recenze filmu Hon na čarodějnice

S Nicolasem Cagem je to těžké. Posledních několik let točí divné a nebo špatné filmy, které jen občas proloží nějakou nečekanou peckou. V devadesátých letech však dal světu dost důvodů na to, aby ho nikdy totálně neodepsal. Pravda je ale taková, že jeho jméno už dávno neznačí kvalitu a počet jeho fanoušků rapidně klesl. Špatná zpráva je, že Hon na čarodějnice tuto situaci nezlepší. Dobrá je ta, že se tohle středověké hororové dobrodružství dá přežít bez větší úhony, a to je víc, než v co jsme...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hon na čarodějnice


DVD a Blu-ray filmu Hon na čarodějnice

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
6.1.2017 10:30 Profesor X a noví mutanti Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
9.12.2016 14:45 Legendární Kirk Douglas slaví 100 let Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
24.11.2016 09:18 Kdy dorazí hity budoucnosti? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 51 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Experiment Nicolase Cage s výběrem stále divnějších rolí zdá se ještě neskončil. V devadesátých letech byl akční hvězdou, které bychom odpustili prakticky cokoliv, ale v poslední době se musí hodně snažit, aby natočil alespoň průměrný film. Na rozdíl od například takového Nebezpečného cíle ale Season of the Witch vypadá alespoň trochu zajímavě. Děj se bude odehrávat v temném středověku, kdy se většina problémů řešila mečem nebo sekyrou. Cage si tu zahraje rytíře, jenž je se svou bandou zodpovědný za transport mladé dívky podezřelé z čarodějnictví. Brzy to navíc vypadá, že ona dívka může být i příčinou moru, který decimuje celé okolí. V režii člověka zodpovědného za 60 sekund nebo Operaci hacker pravděpodobně nemůžeme čekat historický film, ale spíš do fantasy laděnou akční řezničinu. Nic proti tomu. Nicolas Cage si podobnou roli ještě nikdy nevyzkoušel, ale třeba mu zrovna poloha středověkého řezníka sedne. Záda mu navíc bude krýt Ron Perlman, jenž do podobného filmu zkrátka tak nějak patří. Tak doufejme, že to snad tentokrát dopadne lépe, než jak jsme u Nicolase Cage v poslední době zvykli. Dobrý film by si nezasloužil jen on, ale především my.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.