Homefront

Homefront

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Homefront

Homefront /2013

Režie: Gary Fleder

Hrají: Jason Statham, James Franco, Winona Ryder, Kate Bosworth, Frank Grillo

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.11.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Homefront

V kostce: "Jason Statham přesídlil z dcerou z města na venkov, kde ale vládne drogový král James Franco. Je jen otázka času, kdy se cesty těch dvou střetnou. A střetnutí je to překvapivě povedené. Homefront spoléhá na příběh ve stylu osmdesátých let okořeněný skoro až westernovou atmosférou, dobré herce ve vedlejších rolích, drsné akční scény svižnější režii, než je ve stathamovkách obvyklé. Příjemná žánrovka, u které se dobře vzpomíná na časy, kdy akční filmy vládly kinosálům. "

Galerie obrázků filmu Homefront


Recenze filmu Homefront

Chtít po Jasonu Stathamovi originální film, který bude něčím víc než béčkovou akční zábavou, je stejně nefér a stejně naivní jako očekávat od Zdeňka Trošky něco, na co se dá koukat bez bolesti v zažívacím traktu. Statham ví, co jeho fanoušci chtějí a to jim ve svých kouscích taky pravidelně servíruje, obvykle pak záleží především na režisérovi, jestli dokáže z béčkových klišé, bitek a přestřelek vymáčknout zábavnou podívanou, nebo jen další levný akčňák, jenž rychle zapadne. Homefront naštěst...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Homefront

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Homefront

Zatím nevyšlo.


Související články

2.7.2014 13:00 Nejlepší filmy první poloviny roku Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
16.6.2014 14:04 Po Captainovi do The Raid Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
16.12.2013 00:21 Druhý Hobit vydělává míň než jednička Rubrika: Novinky Diskuze: 52 příspěvků
9.12.2013 00:17 Před Hobitem vydělávala disneyovka a Hunger Games Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
2.12.2013 15:43 Hunger Games letí k miliardě, Statham zklamal Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Sly se k akčnímu filmu vrací naplno a zdá se, že má víc nápadů, než času. Takže krom hraní se rozhodl napsat scénář i pro kolegu Jasona Stathama. Ten si v Homefront zahraje bývalého agenta DEA, jenž se rozhodne kvůli rodině vykašlat na práci a odstěhovat se na útulné americké maloměsto. Na místě však rychle zjistí, že i tady bují obchod s drogami a že místní výrobci pervitinu nejsou ani trochu nadšeni z toho, že jim do jejich kšeftu začíná koukat nový soused. Zápletka je klasicky stathamovsky béčková, ale herecké obsazení naznačuje zajímavější podívanou. James Franco v roli záporáka je hodně zajímavá volba a ani Winona Ryder nebo Kate Bosworth by neměly zklamat. Za kamerou sedí navíc zkušený Gary Fleder, jenž natočil velmi solidní trhillery jako Neříkej ani slovo nebo Sběratel polibků, takže tajně doufáme v něco víc než jen v klasickou akční řež.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.