Holka na hlídání

The Nanny Diaries

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Holka na hlídání

Holka na hlídání /2007

Režie: Shari Springer Berman, Robert Pulcini

Hrají: Scarlett Johansson, Laura Linney, Paul Giamatti, Chris Evans, Alicia Keys

Česká premiéra: 6.12.2007

USA premiéra: 24.8.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Holka na hlídání

V kostce: "Bezkrevná adaptace knižního bestselleru, která od začátku do konce plyne úplně samovolně. Na příběh mladé dívky, která pracuje jak holka na hlídání u jedné velmi bohaté rodiny, se sice dá koukat, ale ihned po konci titulků se vám film nejspíš z hlavy vypaří bez jediné stopy. Holka na hlídání je synonymem fungujícího ale zbytečného filmu. "

Galerie obrázků filmu Holka na hlídání

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Holka na hlídání

Toužili jste celý život vidět film, ve kterém Scarlett Johansson hraje chůvu, nic moc podstatného se v něm neděje a zároveň si nezaslouží úplně odstřelit? Pokud ano, tak jste možná trošku divní, ale máte možnost. Holka na hlídání je natočena podle údajně velmi populární knihy a to je nejspíš jediný důvod, proč vznikl film. Ale když už tu je, tak se na něj trošku podíváme. Annie Braddock je jednadvacetiletá sympatická dívčina, která právě dokončila školu a neví, co bude dál. Většina lidí by se...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Holka na hlídání


DVD a Blu-ray filmu Holka na hlídání

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 17:00 Spideyho kámošky jedou sólo Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
12.5.2016 09:51 X-Meni nafasují mladé parťáky Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
27.4.2016 09:08 Ze Star Wars do Prahy? Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
27.3.2016 20:00 Téma: Je Lex Luthor hlavním hrdinou Batman vs. Superman? Rubrika: Novinky Diskuze: 130 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Scarlett Johansson má možná nejlépe rozjetou kariéru ze všech hereček své generace. Nedávno byla vyhlášena nejvíce sexy ženou světa, její tvář se na nás culí ze všech možných časopisů, ale přesto všechno stále zůstává především herečkou. A při pohledu na její filmografii je nutno říct, že herečkou se sakra dobrým nosem na scénáře. Její chystaný film The Nanny Diaries by měla být podstatně méně náročná záležitost než Dokonalý trik nebo Match Point. Scarlett Johansson si zahraje mladou studentku Annie, kterou nedostatek financí přinutí k tomu, že začne pracovat jako chůva v jedné newyorské rodině, jejíž členové jsou nechutně bohatí. A brzy zjišťuje, že ani ve světě horních deseti tisíců není všechno úplně ideální. Pokud se těšíte, že Scarlett se nechala zaměstnat u rodiny sériových vrahů, kteří přes noc odchytávají bezdomovce a mučí je ve sklepě opakovaným poslechem největších hitů Michala Davida, musím vás zklamat. The Nanny Diaries bude především romantická komedie o životě a strastech jedné americké studentky, která se dostala do světa, kam nepatří. Luxusní obsazení ale naznačuje, že by za okoukaným příběhem mohlo být něco víc. Dvojice podepsaná pod režií a scénářem za sebou má zatím jen několik malých filmů, které v Čechách nejspíš nikdo neviděl. Doufejme tedy, že mladé a talentované herečce nebudou házet klacky pod nohy.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.