Hobit: Neočekávaná cesta

The Hobbit: An Unexpected Journey

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (369)
Plakát k filmu Hobit: Neočekávaná cesta

Hobit: Neočekávaná cesta /2012

Režie: Peter Jackson

Hrají: Martin Freeman, Cate Blanchett, Ian McKellen, Christopher Lee, Elijah Wood

Česká premiéra: 13.12.2012

USA premiéra: 14.12.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hobit: Neočekávaná cesta

V kostce: "Vítejte zpátky ve Středozemi! Peter Jackson se vrací do země Pána prstenů s novým příběhem Bilba, Gandalfa a bandy trpaslíků. A i když možná až příliš spoléhá na nostalgii publika a LOTRovské reminiscence, udiví vás tříhodinovou dávkou fantasy popcornu, ve kterém je tolik nápadů, hravosti a mrtvých skřetů, že to překoná... leda Hobit 2. "

Galerie obrázků filmu Hobit: Neočekávaná cesta


Recenze filmu Hobit: Neočekávaná cesta

Studio MGM je na tom bídně. Poté, co se sotva vylízalo z bankrotové bídy, jejíž řešení odložilo natáčení Hobita (nebo bondovek) o dlouhé roky, se teď potřebuje pořádně nažrat. Proto je potřeba natáčet filmy s agentem 007 co nejrychleji, natáhnout Hobita na trilogii a dokopat do kin prémiovou kvalitu (a když nezabere 3D, vypochodujeme s HFR). Je tedy třeba vidět jistou rovnováhu mezi autorskou chamtivostí Petera Jacksona, která nedovolí nechat jediný záběr na podlaze střižny, a chamtivostí pro...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hobit: Neočekávaná cesta


DVD a Blu-ray filmu Hobit: Neočekávaná cesta

Zatím nevyšlo.


Související články

23.1.2017 22:00 Rogue One má miliardu, Disney zase slaví Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
12.1.2017 10:00 Disney láká superhvězdy Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
30.12.2016 15:06 Nejlepší filmy roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 75 příspěvků
27.11.2016 21:17 Míří Vaiana k miliardě? Fantastická zvířata závidí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
20.11.2016 12:17 Víkendový výplach #376 o Star Wars a zbraních Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Po letech čekání se to konečně rozjelo a Pán prstenů dostane svůj začátek. Knižní Hobit J. R. R. Tolkiena to všechno začal, na rozdíl od prstenovské trilogie šlo ale mnohem víc o pohádkový příběh než o regulérní fantasy, takže uvidíme, jak moc se bude režisér [[Peter Jackson]] držet atmosféry předlohy. Hlavním hrdinou bude mladý Bilbo Pytlík, který se připojí k výpravě skupiny trpaslíků za pokladem. Problém je, že poklad hlídá drak a s těmi žádná sranda není. Peter Jackson za kamerou je jistota a jeho návrat do Středozemě určitě spoustu fandů potěší. Krom režiséra se vrátí i pár herců, takže můžeme vyhlížet Iana McKellena a trochu překvapivě i Elijaha Wooda nebo Orlando Blooma. Uvidíme, jak si s jejich zasazením do děje Jackson poradí. Každopádně čekalo se, že Pán prstenů spustí lavinu následovníků, místo toho jsme ale dostali řadu dětských rádobyfantasy, na něž člověk zapomene dřív, než je vůbec dokouká. Je trochu smutné, že žánr musí oživit ten režisér, který mu vlastně pomohl na svět.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.