Hněv Titánů

Wrath of the Titans

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (31)
Plakát k filmu Hněv Titánů

Hněv Titánů /2012

Režie: Jonathan Liebesman

Hrají: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes, Rosamund Pike, Bill Nighy

Česká premiéra: 29.3.2012

USA premiéra: 30.3.2012

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hněv Titánů

V kostce: "Síla bohů slábne a vypadá to, že uvěznění titáni se opět vrátí na Zemi. A odskáče to lidstvo. Perseus se tedy musí vydat do podsvětí, zachránit Dia a zmocnit se zbraně, která dokáže zabít strašlivého Krona. Hněv Titánů je prakticky stejný jako Souboj Titánů. Spousta monster, solidní akce a myšlenkové vakuum. Komu sedla jednička, bude spokojený i tentokrát. Komu ne, toho příjemné překvapení nečeká. "

Galerie obrázků filmu Hněv Titánů


Recenze filmu Hněv Titánů

Remake legendárního Souboje Titánů moc lidí nepotěšil. Nejdřív nalákal hodně efektními trailery, aby pak v kině předvedl jen a pouze lobotomickou akci, která sice vypadala slušně, ale jakmile Sam Worthington přestal mlátit lidi a monstra, začalo být sledování filmu skoro až nebezpečné. Já osobně se však řadím k divácké menšině, jež si antickou řežbu celkem užila jako tupý výplach. Protože zklamaných i spokojených lidí bylo hodně a Souboj Titánů v kinech vydělal docela slušné peníze, prakticky...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hněv Titánů


DVD a Blu-ray filmu Hněv Titánů

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků
13.3.2017 12:00 MoneyZone: Proč dá Kráska a zvíře miliardu? Rubrika: Novinky Diskuze: 274 příspěvků
12.2.2017 12:00 Víkendový výplach #388 o krásce a Voldemortovi Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
31.1.2017 17:00 Herecký návrat Mela Gibsona? Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Remake klasiky Souboj titánů dokázal naštvat docela hodně lidí. Film prakticky neměl scénář a spoléhal jen a pouze na akci a laciné 3D. Někomu to stačilo, někdo trpěl, když byla takovýmhle způsobem przněna klasika jeho dětství. Film však vydělal dost na to, aby se hned začalo uvažovat o dvojce. Děj Wrath of the Titans by se měl odehrávat deset let po jedničce a hlavním hrdinou bude opět Perseus. Ten se bude muset vydat na další dobrodružnou výpravu, protože bůh podsvětí Hádes a jeho na válku se specializující syn Áres hodlají spojit síly s titány. A především s otcem Háda, Dia a Poseidóna - se svrženým Kronem. Na záchranu světa ale nebude Perseus sám, pomůže mu (přeobsazená) královna Andromeda a nově i polobožský syn Poseidona nebo padlý bůh Hefaistos. Zásadní změna proběhla za kamerou, kde už nesedí Louis Leterrier, ale režisér Světové invaze Jonathan Liebesman. Uvidíme, jestli bude mít scénář tentokrát víc než dvanáct stránek a jestli krom akce dostaneme i nějaký ten pořádný příběh.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.