Hezké vstávání

Morning Glory

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (6)
Plakát k filmu Hezké vstávání

Hezké vstávání /2010

Režie: Roger Michell

Hrají: Harrison Ford, Rachel McAdams, Patrick Wilson, Diane Keaton, Jeff Goldblum

Česká premiéra: 24.2.2011

USA premiéra: 12.11.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hezké vstávání

V kostce: "Rachel McAdams má za úkol nakopnout nechvalně proslulou ranní show, zkrotit nabubřelé ego Harrisona Forda, sbalit Patricka Wilsona a dát svůj život do kupy tak, aby jí bavilo vstávat ve čtyři ráno. Problém je, že v ospalé režii Rogera Michella vás nebude bavit ani jedna z těch činností... a brzy vás přestane bavit i přemýšlení nad tím, jestli je to romantika, vztahovka, profesní sonda nebo prostě jen cukrová vata bez chuti a zápachu. Přejeme hezké vstávání ze sedaček - pro svoje dobro tak učiňte dlouho před závěrečnými titulky."

Galerie obrázků filmu Hezké vstávání


Recenze filmu Hezké vstávání

Ještě před deseti lety platily romantické komedie za specifický žánr, ve kterém parta pěti hereček brala astronomické honoráře za to, že producentům vylepšovala roční bilanci. Zápletky byly průhledné, herci krásní, sex absentující, ale publikum spokojené. Problém je, že na tuhle generickou vystýlku kinosálů si i ty nejuplakanější divačky vypěstovaly imunitu. Z romantik se stala stejná spotřebka jako z těch kapesníčků, které jsou k nim mnohdy potřeba. Hollywood teď ale neví, kudy kam. Už mu fu...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hezké vstávání


DVD a Blu-ray filmu Hezké vstávání

Zatím nevyšlo.


Související články

23.3.2017 09:30 Na co do kina: 7 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
6.1.2017 16:00 Deadpool dostane kupu následovníků Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
7.12.2016 21:00 TZ: Westworld: Makrorecenze 1. série Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
16.11.2016 13:00 7 filmů režiséra Jana Bártka Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Harrison Ford je sice bez klobouku, biče a vesmírné síly často poloviční, přesto je to pořád hollywoodský hráč, se kterým se musí počítat. Na stará kolena je ale nutné trošku se uklidnit a namísto akce zkusit nějaké ty dialogové přestřelky. Přesně tohle slibuje komedie Morning Glory. Její hlavní hrdinkou bude mladá televizní producentka, která má před sebou zatraceně složitý úkol. Samo řízení televizní ranní show je nejspíš dost obtížné, ale udržet na uzdě moderátorskou dvojici Harrison Ford/Diane Keaton bude pravděpodobně nemožné. Ti dva se totiž zrovna v lásce nemají. Herecké obsazení je vyloženě lahůdkové a to se na nás chystá ještě hodně velká porce čestných roliček. Režisér Roger Michell je zkušený všeuměl, jenž má za sebou romantickou klasiku Notting Hill nebo chytrý thriller Incident. Výsledek by mohl stát za to.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.