Hezké sny

The Good Night

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (2)
Plakát k filmu Hezké sny

Hezké sny /2007

Režie: Jake Paltrow

Hrají: Martin Freeman, Gwyneth Paltrow, Penélope Cruz, Danny DeVito, Simon Pegg

Česká premiéra: 19.7.2007

USA premiéra: 5.10.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hezké sny

Britská romantická komedie je víceméně žánr sám pro sebe. Operuje s vlastními pravidly, specifickým stylem humoru, osobitými charaktery a vlastními hereckými hvězdami. Hugh Grant má však už na tváři skoro stejně vrásek jako Clint Eastwood a z klasických romantických Britů se přeorientoval na stárnoucí cynické hajzlíky (a jdou mu skvěle). Jeho dříve stěžejní postavy by ale mohl přebrat Martin Freeman. Poprvé si romantiku pořádně vyzkoušel v Lásce nebeské a příští rok vezme kina přímým útokem. Zahraje si třicátníka Garyho, jehož život se zdaleka nevydařil tak, jak by si to představoval. Práce ho otravuje, manželka ho prudí a jeho nejlepší kámoš se má jak prase v žitě. Naštěstí do jeho života vstoupí sympatická Anna (Penélope Cruz). Chytrá, krásná, zábavná a především totálně do Garyho zamilovaná dívka. Jeho život je najednou jako sen. A v tom je právě problém. Anna se Garymu zdá. A dát to dohromady s někým, koho člověk vidí jen ve své hlavě, nebude vůbec snadné. Režisér Jake Paltrow, pro kterého je The Good Night po režii několika seriálů prvním velkým filmem, bude mít k ruce velice slušné obsazení, které naznačuje, že poněkud divný příběh by přeci jenom mohl mít něco do sebe. Doufejme tedy, že v případě The Good Night nezafungovalo akorát známé režisérské jméno a rodinné kontakty. Byla by to škoda nejen pro ambiciózního Freemana, ale hlavně pro nás.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hezké sny

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hezké sny

Pamatujete si své sny? Umíte si v nich dupnout? Dokážete se přinutit, aby se vám zdálo o sousedce z pátého patra nebo ve svých fantaziích pomáháte Chucku Norrisovi svrhnout diktátory z Blízkého Východu? Není těžké vymyslet podobné otázky, protože každého zajíma, jak vlastně takové sny fungují. A režiséra Jakea Paltrowa, bratra slavnější Gwyneth Paltrow, to zajímalo natolik, že o tom rovnou natočil film. Jmenuje se Hezké sny a máte tak poloviční pravděpodobnost, že u něj usnete. Kromě svého...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hezké sny

Zatím nevyšel žádný trailer.


DVD a Blu-ray filmu Hezké sny

Zatím nevyšlo.


Související články

10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
29.1.2017 12:39 Víkendový výplach #386 o robotech a dinosaurech Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
24.1.2017 17:16 Záznam MZ Live #91 o xXx 3, Elle a Rozpolceném Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
22.1.2017 12:21 Víkendový výplach #385 o Stathamovi a superhrdinech Rubrika: Novinky Diskuze: 39 příspěvků
11.1.2017 13:45 Na co do kina: 10 originálních lednových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.