Herkules 3D

Little Hercules in 3-D

Plakát k filmu Herkules 3D

Herkules 3D /2009

Režie: Mohamed Khashoggi

Hrají: Hulk Hogan, Richard Sandrak, Judd Nelson, John Heard, Brooke Hogan

Česká premiéra: 7.1.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (114)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (69)

Dabovaný trailer 2

Herkules 3D: Dabovaný trailer 2 Herkules 3D: Dabovaný trailer 2 Herkules 3D: Dabovaný trailer 2

Percy Jackson pšouká strachem, Perseovi úlekem vyklouzla z prstů Medusina kebule. I samotný Olymp se otřásá v základech, když Hulk Hogan zahlásí „Kdo je tvůj taťka?“ a vrazí pěst z plátna až do publika. Rok filmů inspirovaných starořeckou mytologií startuje v říši plnovousů půjčených od Mrazíka, triků jako ze záznamu kulturního programu na maturitním plesu a... „hvězd českého dabingu“. To poslední je vskutku lahůdka. Dozvíte se, jaká báječná zábava bude s tím odporným spratkem (Ace Ventura Jr. má vážnou konkurenci), následuje lekce ze skloňování řeckých jmen, poučení „o pravých hodnotách života“ (černoši jsou přátelé a musíš si najít holku) a nakonec vás jakýsi mongoloidní hlas pozve, abyste přišli do kina. Co naplat, když už je to očividně srágora, kterou si člověk ani nestáhne z internetu, natož aby za ní platil v kině (či videopůjčovně), tak nalákáme naivní dav alespoň na hvězdný dabing! Distributorovi nelze upřít, že je v tom jistá strategie. Zvrhlá, ale ve finále zřejmě účinná. Navíc, tohle bude 3D. A já jsem přesvědčen, že po avatarovské masáži se najde spousta českých rodinek, které rády shlédnou další filmový zázrak, pořízený „stejnou“ technologií. Bláhoví smrtelníci, vy budete koukat! Dobrá, tu jednu hvězdičku si trailer zaslouží. Za co konkrétně? Za monotónní hudební podmaz, oštěpy v dopravních značkách, malého hiphopera či bezmála už kultovní scénu s toaletním papírem? Ne, za onen záběr, ve kterém Hulk Hogan (resp. jeho kaskadér) jebne ksichtem na kapotu auta. Budete si to pouštět dokola a snít o tom, že totéž někdo udělá tvůrcům a člověku, který film zakoupil do tuzemské distribuce.Low

Hodnocení redakce:
Hodnocení čtenářů: (98)
Moje hodnocení:

Hodnotit můžete až po přihlášení.

Diskuze (30)

Trailer

Herkules 3D: Trailer Herkules 3D: Trailer Herkules 3D: Trailer

Jou jou jou! Přesně tohle člověk potřebuje, aby si srovnal mířidla. Přišla na přetřes 3D revoluce? Mluvil někdo o amatérismu některých českých filmů? Chce někdo comebacky zapadlých hvězd? A co teprve honba za čímkoliv, co zavání fantasy a antickou mytologií? V průsečíků všech těchhle myšlenek, trendů a diváckých tužeb se zjevil Herkules 3D. Povstal v jakémsi americkém zapadákově, obdařen nadpozemskou silou a obličejem šikanovaného outsidera, kterého mlátí všichni kluci z vyššího ročníku. Promiň, Arnolde, že jsme se ti posmívali, když jsi začínal jako Herkules v New Yorku. Na tohohle kápa nemáš ani během zápasů s medvědem. Někdo mocný totiž uchopil kameru, zaběhl s ní na baseballové hřiště, do školy a do skladu s pár krabicemi, ještě stihl sebrat do hlavní role malého kulturistu Richarda Sandraka, a pak políčil na velkofilm. Dá vám hodně - i když se občas leknete, že vám někdo nahrál na disk home-video pedofilních parametrů. Už když první capart nasadí drsný „nigga“ dialekt a střihač to oglosuje etudou s hajzlpapírem, zvedá se obočí tak vysoko, že ho najdete až na temeni. Herkules přitom nemá výkyvů. Zhovadilost je konstantní, takže projevy bulharských ochotníků a výrony podfinancovaných trikařů jsou v dokonalé rovnováze s ohyzdnými grafickými předěly i vousy Hulka Hogana. Dohromady tvoří monument, jenž ve 3D nejspíš vypálí z mozku všechno pozitivní, co do něj vtluče Avatar. Budou praskat sklíčka v brýlích. Dobrou chuť.


© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.