Herkules 3D

Little Hercules in 3-D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (13)
Plakát k filmu Herkules 3D

Herkules 3D /2009

Režie: Mohamed Khashoggi

Hrají: Hulk Hogan, Richard Sandrak, Judd Nelson, John Heard, Brooke Hogan

Česká premiéra: 7.1.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Herkules 3D

V kostce: "Hercules spadne na Zemi, vy si zas budete připadat padlí na hlavu, že jste na to do kina lezli. Trhat se u toho smíchy lze jen v podnapilém davu a úmyslně. Jakékoliv jiné zevní či vnitřní po(u)žití vyvolává křeče, krvácení a bez včasné léčby či útěku může skončit smrtí dobrého vkusu. Případné vedlejší účinky konzultujte s vaším psychiatrem. Jestli žádného nemáte, bude vám po zhlédnutí filmu přidělen."

Galerie obrázků filmu Herkules 3D

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Herkules 3D

A vy bláhoví jste si mysleli, že Tři nindžové v zábavním parku byli dno americké kinematografie. O pár řádků výš Hlad právě vyhlašuje nejlepší a nejhorší filmy roku 2009 a my už tu máme kandidáta na letošek, pravda v té méně záviděníhodné kategorii. Je teprve půlka ledna, takže nemá cenu dělat předčasné závěry, ale už teď můžeme prohlásit, že Hercules je nejhorším 3D filmem, který jsme viděli. A dost možná i nejhorším o kterém jsme slyšeli.Nevím, jestli to byl od režiséra Mohameda Khashoggiho...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Herkules 3D


DVD a Blu-ray filmu Herkules 3D

Zatím nevyšlo.


Související články

26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
2.6.2015 09:45 The Rock vs. čínští démoni Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
22.2.2015 17:07 Zlaté maliny: Filmové dno roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
9.1.2015 10:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Prosinec 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
1.1.2015 09:30 Nejhorší filmy roku 2014 Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Existuje obrovská spousta filmů, které by si čeští diváci zasloužili vidět v kině. Každý rok se jich objeví hned několik, ale kvůli neuspokojivým finančním výsledkům, rozhodnutí pomazaných hlav nebo prostě kvůli pitomé smůle, se jich nedočkáme. Herkules 3D ale do našich kin nakonec přijde, takže fanoušci pitomých zápletek a Hulka Hogana mohou začít slavit. Děj bude vyprávět o polobohovi s nadlidskou silou, jenž se rozhodne opustit svůj domov na hoře Olymp a vyrazit žít mezi lidmi. A když už vyrazit do civilizace, tak rovnou do Los Angeles. Podle toho, že ve filmu hraje prakticky celá hoganovská rodina a že Hekules 3D ještě nemá v USA stanovené datum premiéry, to vypadá, že nás čeká pořádné peklo. Ale co chtít po distributorovi, jenž byl schopen vylepit po celé Praze plakáty na Noc oživlých mrtvol 3D?
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.