Hellboy 2: Zlatá armáda

Hellboy 2: The Golden Army

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (89)
Plakát k filmu Hellboy 2: Zlatá armáda

Hellboy 2: Zlatá armáda /2008

Režie: Guillermo del Toro

Hrají: Ron Perlman, Selma Blair, Doug Jones, Jeffrey Tambor, Luke Goss

Česká premiéra: 4.9.2008

USA premiéra: 11.7.2008

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hellboy 2: Zlatá armáda

V kostce: "Del Toro natočil přesně to, co se od něj čekalo. Film vypadá, jako kdyby stál třikrát tolik než ve skutečnosti a přehlídka zábavných akčních scén, monster a originálních nápadů téměř nebere konce. Bohužel ve scénách, kdy se pracuje s emocemi, film povážlivě ztrácí na tempu. Přesto určitě stojí za to Hellboye a jeho partu, která zachraňuje svět před neporazitelnou armádou, v kině navštívit. Pořád je to totiž zatraceně dobrá podívaná. "

Galerie obrázků filmu Hellboy 2: Zlatá armáda


Recenze filmu Hellboy 2: Zlatá armáda

Po Temném rytíři už comicsové filmy nebudou takové, jako dosud. Batman vtrhl do kin a minimálně v Americe za sebou nechal výraznou stopu v podobě výdělků, které hollywoodským účetním zamotaly hlavu. A semlel všechno, co mu stálo v cestě. Bohužel jednou z jeho obětí byl i druhý Hellboy, který za mořem startoval o týden dřív a skončil na Batmanově podrážce. Byla by však velká chyba na sympatického ďábla s kamennou rukou zapomenout. Spolu s Temným rytířem totiž ukazuje, kam v nejbližších letech ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hellboy 2: Zlatá armáda


DVD a Blu-ray filmu Hellboy 2: Zlatá armáda

Zatím nevyšlo.


Související články

28.1.2017 10:00 Zemřel John Hurt, legenda z Vetřelce, Hellboye nebo Haryho Pottera Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
19.1.2017 13:38 Blíží se třetí Hellboy? Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
8.1.2017 21:21 Star Wars se dotýkají miliardy, oscarovky nestačily Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
28.8.2016 12:26 Víkendový výplach #364 o Star Wars a Trumpovi Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
26.8.2016 17:00 X-Meni nasadí nový tým Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Guillerma del Tora v redakci máme rádi minimálně od druhého Bladea (já osobně tedy už od Mimicu, ale před Civalem to nesmím říkat nahlas). Jeho Hellboy možná nebyl tak dobrý jako první dva díly X-Men, ale bezpochyby jde o adaptaci, která byla co do atmosféry nejvěrnější své comicsové předloze. Del Toro je zkrátka fanoušek Hellboye a věděl, jak se s touhle látkou porvat. Navíc se mu podařil husarský kousek a přesvědčil studio, že tehdy čtyřiapadesátiletý Ron Perlman je mnohem lepší volba než Vin Diesel (i když kdo viděl Blade 2, tak nemohl pochybovat). Zkrátka Hellboye máme v redakci rádi, del Tora také, a proto vám preview na pokračování příběhu dvoumetrového rudého ďábla s kamennou rukou a upilovanými rohy přinášíme už dnes. Příběh se tentokrát bude zabývat povstáním mýtických monster, které už přestalo bavit skrývat se ve stínech a nechat si dávat po tlamě od agentů z Úřadu pro vyšetřování paranormálních jevů. Hellboy a jeho parta budou mít za úkol zabránit všemi prostředky tomu, aby nevypukla válka mezi lidmi a monstry. Krom del Tora se vrací celá základní parta, tedy Ron Perlman, rozohněná Liz Sherman (Selma Blair) i vodní muž Abe Sapien (Doug Jones). Ze záporáků podle všeho nemrtvý nacista Kroenen, ale o Karlu Rodenovi zatím není ani zmínka. Chybět by však měl otravný agent Myers (Rupert Evans). Kdo se ale těší, že v Praze ukořistí pár pikantních fotek, toho musíme zklamat, protože štáb se tentokrát vydá natáčet do Budapeště. Každopádně změnit se toho může ještě spousta, protože film neuvidíme dřív než za dva roky. Přesto se už teď těšíme.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.