He Was a Quiet Man

He Was a Quiet Man

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu He Was a Quiet Man

He Was a Quiet Man /2007

Režie: Frank A. Cappello

Hrají: Christian Slater, Elisha Cuthbert, William H. Macy

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu He Was a Quiet Man

Bob Maconel byl typický tichošlápek. Mizerný sestřih, brýle z roku 1965 a oblečení po tatínkovi. Byl jednou z těch kancelářských krys, které jsou neviditelné i ve chvíli, kdy vylezou ze své kóje, aby si došly pro další hrnek kafe. Nezajímal se o svět a svět se nezajímal o něj. Dny ubíhaly, přesně v duchu hesla "kdo nic nedělá, ten nic nezkazí". Až jednoho dne jednomu z jeho kolegů, dost pravděpodobně postiženému stejným syndromem, ruplo v bedně a rozhodnul se postřílet všechny kolem. Trochu podcenil, že i Bob má zbraň. Trochu podcenil, že tváří v tvář násilí se v Bobovi vzala ta trocha odvahy hasit to, co ho nepálí. Stačilo několik výstřelů a Bob už nebyl neviditelný. Stal se z něj hrdina, dostal lépe placenou pozici, auto a odvážil se dokonce navštívit dívku, které jeho čin zachránil život. Byla to ONA. Vídal jí v kanceláři každý den, byla objektem jeho nesplněných snů, byla vším, na co nemohl dosáhnout. A teď sedí u její postele, povídá si s ní a zjišťuje, že její zájem o to, co má v hlavě není předstíraný. Možná mu chce jenom oplatit jeho statečné gesto. A možná je v tom něco víc...
Kolik filmů o krizi středního věku jste už viděli? Hodně. Kolik jste viděli filmů o restartech unylých staromládenců? Taky hodně. Nepřestírejme, že se Quiet Man snaží být příliš jiný, ale k nepoznání namaskovaný Christian Slater a půvabná Elisha Cuthbert (upoutaná ke všemu na invalidní vozík, protože kulka jí zasáhla důležitý nerv), to je kombinace vyžadující alespoň trochu pozornosti. Režisér a scenárista Frank A. Cappello je sice zodpovědný mj. za scénář k Vesmírnému komandu (neuvěřitelně přiblblé komedii s Hulkem Hoganem), ale od těch dob uplynulo patnáct let. Jak říká Rocky: Každý se může změnit. Z festivalů si tenhle film přivezl kladné ohlasy, snad ho uvidíme i v kinech.

Autor: imf


Galerie obrázků filmu He Was a Quiet Man


Recenze filmu He Was a Quiet Man

Zatím nevyšla recenze filmu.


Trailery a klipy filmu He Was a Quiet Man

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu He Was a Quiet Man

Zatím nevyšlo.


Související články

5.5.2014 00:56 Spider-Man je z formy: Zaostal za předchůdci Rubrika: Novinky Diskuze: 24 příspěvků
28.4.2014 00:02 Spidey vládne světu. V Americe nezaujal Paul Walker Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
20.4.2014 23:38 Transcendence je propadák. Víra, Kapitán a Rio vynáší Rubrika: Novinky Diskuze: 38 příspěvků
26.8.2012 12:25 Víkendový výplach #155 o Batmanovi a přistání na Marsu Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
29.11.2007 22:43 Nezávisláci na tahu Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.