Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter and the Half-Blood Prince

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (712)
Plakát k filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

Harry Potter a Princ dvojí krve /2008

Režie: David Yates

Hrají: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson, Jim Broadbent, Tom Felton

Česká premiéra: 16.7.2009

USA premiéra: 15.7.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

V kostce: "V Bradavicích pošesté. A už skoro naposledy. Harry Potter ví, že přituhuje a že smrt řádící ve službách lorda Voldemorta brzo lapne i po životech jeho nejbližších. Předposlední knižní kapitola a předpředposlední kapitola filmová trpí tím, že pouze oprašuje cestičku k finále celé ságy. Těch pár zásadních událostí ale zvládl režisér David Yates zinscenovat natolik precizně, že spolehlivě zapomenete, jak moc hluchých míst tenhle školní rok měl."

Galerie obrázků filmu Harry Potter a Princ dvojí krve


Recenze filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

Po vynikajícím pátém dílu jsem žil v naději, že šestý zářez z čarodějnické ságy překřtím z Harry Potter a Princ dvojí krve na Harry Potter a král David Yates. Jenže nic z toho. I když se na jazyk derou další varianty, z nichž nejpřesvědčivější bude nejspíš Harry Potter a hrozitánský hlas Vojty Kotka, problémy dlouho odkládaného bijáku se nacházejí někde jinde. Nový Potter poskytne satisfakci všem čtenářům, kteří tvrdili, že šestý díl knižní série je pouhým prologem před závěrečnou kapitolou. ...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Harry Potter a Princ dvojí krve


DVD a Blu-ray filmu Harry Potter a Princ dvojí krve

Zatím nevyšlo.


Související články

25.3.2017 12:00 Ubertéma: Co čekat od nového Vetřelce? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
10.3.2017 17:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Únor 2017 Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
1.3.2017 20:00 Jak Nolan pojme Dunkerk? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
28.2.2017 09:17 Co chystá Angelina Jolie? Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Harry Potter je hrdina, kterého zná snad každý člověk na světě. A nejspíš i ti, kteří doma nemají televizi, nechodí do kina a neumí číst. Obrýlený čaroděj dokázal ovládnout knihkupectví i obchody s DVDčky, ale popravdě – ne že by nám to vadilo. První dva filmy sice nebyly kdovíjaký zázrak a čtyřka se také zrovna dvakrát nepovedla, ale minimálně Alfonso Cuarón dokázal, že tahle série si zaslouží svou popularitu. A David Yates na něj navázal. Z neškodné rodinné zábavy udělal až překvapivě vážnou podívanou, vykašlal se na pozlátka a natočil film, který rozdělil divácké spektrum na dvě půlky. Jedni ho chválili za odvahu a talent a ti druzí by ho nejraději zabili za to, co s jejich oblíbeným hrdinou provedl. Yates ale vydělal a studiu se jeho styl evidentně zalíbil, takže dostane možnost natočit si i předposlední díl kouzelnické ságy. Harry Potter se i tentokrát bude muset postavit přisluhovačům lorda Voldemorta a zjišťuje, že nepřátelé jsou mnohem blíž, než by kdy vůbec čekal. V Bradavicích bude zase jednou pořádně nebezpečno. A určitě kolem toho bude zase spousta solidních triků, osobité atmosféry a napětí. Ještě před pár měsíci jsme měli Davida Yatese za neznámého televizního režiséra, který se na post nejdůležitějšího člověka u natáčení Harryho Pottera musel dostat omylem. Teď už ale víme, tenhle Brit se nebojí natočit si film po svém. A dobře. Tak snad to posledně nebyla náhoda.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.