Harry Brown

Harry Brown

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Harry Brown

Harry Brown /2009

Režie: Daniel Barber

Hrají: Michael Caine, Emily Mortimer, Iain Glen, Liam Cunningham, David Bradley

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Harry Brown

V kostce: "Důchodce Michael Caine má plné zuby gangů mladistvých, a tak si pořídí zbraň. Zbytek si domyslete. Bezchybně zahraný a velmi dobře zrežírovaný thriller o tom, že mstít se může člověk v každém věku, kazí jen nepříliš povedený závěr. Nečekejte druhé Gran Torino, Harry Brown je mnohem jednodušší a přímočařejší. Povedený je ale bezpochyby. "

Galerie obrázků filmu Harry Brown


Recenze filmu Harry Brown

Nejdůležitější věc o Harry Brownovi je potřeba říct hned na začátku. Tohle není britské Gran Torino. To, že se v hlavní roli objeví filmová legenda, že se střílí do otravných teenagerů a že Michael Caine, stejně jako Clint Eastwood, skládá hereckou poctu sám sobě, neznamená, že jde o jeden a ten samý film, v němž má jen angličtina trošku jiný přízvuk. Harry Brown není zdaleka tak sofistikovaný, herecky vděčný a „chytrý“. Harry Brown je poctivý thriller o tom, jak se jeden obyčejný chlap naštv...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Harry Brown


DVD a Blu-ray filmu Harry Brown

Zatím nevyšlo.


Související články

1.3.2017 20:00 Jak Nolan pojme Dunkerk? Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
19.2.2017 12:24 Víkendový výplach #389 o Jokerovi a Terminátorovi Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
1.1.2017 12:31 Víkendový výplach #382 o Willisovi a Zaklínačovi Rubrika: Novinky Diskuze: 96 příspěvků
28.12.2016 11:30 20 videí s Carrie Fisher, která potřebujete vidět Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
27.12.2016 19:50 Zemřela Carrie Fisher, princezna Leia ze Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Michael Caine má doma dva Oscary, na krku více než pětasedmdesát a těší se respektu a úctě jako málokterý herec. Přesto když se rozhodl vzít i v tomhle věku roli, v níž bude střílet do lidí, nepůsobí to ani trošku směšně. Caine si totiž v sedmdesátých letech zahrál pěknou řádku drsňáků a třeba takové původní Chyťte Cartera neztratilo ze svých kvalit vůbec nic. Harry Brown by měl být příběh bývalého vojáka, jenž se snaží dožít v klidu a v pohodě na anglickém venkově. Bohužel v poslední době se mu toho klidu a pohody moc nedostává, protože banda teenagerů tu začala dělat tak trošku vyrvál a občas to poměrně brutálně přežene. Harry má ale jenom jedny nervy a když s výrostky nechce nic udělat policie, postará se o to on sám. Ačkoliv může Harry Brown připomínat svou zápletkou eastwoodovské Gran Torino, v tomhle případě se nejspíš útoku na Oscary nedočkáme. Harry Brown by měl být čistokrevný thriller. Otázka je, jak se k tomu všemu postaví debutující Daniel Barber.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.