Happy Feet

Happy Feet

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (15)
Plakát k filmu Happy Feet

Happy Feet /2006

Režie: George Miller

Hrají: Nicole Kidman, Robin Williams, Hugh Jackman, Elijah Wood, Brittany Murphy

Česká premiéra: 7.12.2006

USA premiéra: 17.11.2006

Na DVD od: 19.4.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Happy Feet

Ne, ne, tomu prostě věřit nezačnu. Mami, pomóc! Zastav tohle martyrium. Člověk si říká, že na přívalovou vlnu animáků nakydal tolik špíny, že si hollywoodští zlatokopové dají na pár týdnů oraz a přestanou kazit degradovanému žánru pověst aspoň do Vánoc. Jenže na kreslenou horečku zdá se nepomáhá nic - ani invektivy, ani trpělivé rozjímání nad budoucností nejvýdělečnější škatulky současnosti. Proto budeme tentokrát mlčet a radši vám povíme, v čem se jeden z posledních animovaných filmů příštího roku liší od ostatních. Inu, není toho moc, protože stejně jako Ant Bully spadá pod Warnery a stejně jako Madagaskar (a jeho přímé i "vedlejší" sequely) věří v tučňáky. Ti tak korunují své dominantní postavení mezi filmovou faunou, když se jim po animovaných slavnostech s Dreamworks podařilo vydělat přes padesát milionů dolarů i pro dokument March of the Penguing. Do kůže Tučňáka císařského se ale protentokrát oblékne vskutku cenná herecká sešlost. Ústřední part smutného pidižvíka Mumby, který neumí zpívat (což je v říši warneráckých tučňáků průšvih rovný černé pleti na srazu nácků), přijal Elijah Wood, jeho rodičovstvo potom nadabují Nicole Kidman jako Norma Jean a Hugh Jackman v roli fotra Memphise.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Happy Feet

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Happy Feet

Trailery a klipy na Happy Feet byly na MZ od samého začátku hodnoceny spíše s rozpaky. Celé to vypadalo tak nějak staticky, nedotaženě, bez krve. Přesto se však našli i tací, kteří doufali a za tučňáky, kteří se koncem roku 2006 a v první polovině roku 2007 stávají bezmála kultovní zvířenou (viz Surf´s Up), se bili jako lítí tygři. Do jisté míry jsem patřil mezi ně a věřil jsem, že do premiéry se ještě zapracuje. na mnohém. Ostatně, čtyři roky ve výrobě a režisér Šíleného Maxe za kormidlem...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Happy Feet


DVD a Blu-ray filmu Happy Feet

Zatím nevyšlo.


Související články

24.1.2017 09:21 Han Solo má protivníka. Možná... Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
6.9.2016 15:30 Další padouch pro Spider-Mana Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.1.2016 11:42 Českým lvům vládnou Zelenka, Hádkové a... Magnusek! Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.