Happy Feet 2

Happy Feet 2 in 3D

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Happy Feet 2

Happy Feet 2 /2011

Režie: George Miller

Hrají: Elijah Wood, Pink, Robin Williams, Matt Damon, Brad Pitt

Česká premiéra: 19.1.2012

USA premiéra: 18.11.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Happy Feet 2

V kostce: "Druhá výprava do světa zpívajících a stepujících tučňáků je ještě zbytečnější než ta první. Ne že by se nedala přežít, ale kdo má děti, může jít na mnoho jiných a lepších kusů, které těm capartům něco dají. A kdo děti nemá, může dělat záživnější věci – třeba sledovat rezivějící umyvadlo."

Galerie obrázků filmu Happy Feet 2


Recenze filmu Happy Feet 2

Tučňáci jsou pro filmaře hotový poklad. Jsou dostatečně ňuňu, aby si děti vynutily jejich plyšové klony, a jsou exotičtější než psi a kočky o kterých je každý druhý film ze světa zvířat. Především nejsou tak otravní jako vykastrované zpívající veverky/chipmunci. Tučňákům uvěříte dokonce i zálibu v surfování (Divoké vlny) nebo militaristický fetiš (komando z Madagascaru). S přimhouřenýma očima by se dali skousnout i zpívající a skotačící tučňáci. Všechno má ovšem své meze … a Happy Feet 2 je p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Happy Feet 2


DVD a Blu-ray filmu Happy Feet 2

Zatím nevyšlo.


Související články

24.1.2017 09:21 Han Solo má protivníka. Možná... Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
6.11.2016 21:13 Doctor Strange rozemlel Gibsonův válečný krvák Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
6.9.2016 15:30 Další padouch pro Spider-Mana Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
5.3.2016 23:00 Českého lva vyhrály Kobry a užovky Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
20.1.2016 11:42 Českým lvům vládnou Zelenka, Hádkové a... Magnusek! Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Animák Happy Feet to dotáhl až na Oscary. Po těch pár letech od jeho premiéry už ale můžeme říct, že uspěl spíš díky své roztomilosti než zajímavému příběhu. Ale to tvůrce moc zajímat nemusí, porazili Pixar a vydělaly sakra hodně peněz, takže dvojka na podzim bude, i kdyby se někdo rozhodl postavit tučňáky mimo zákon. Za kameru se opět vrací George Miller, od něhož bychom mnohem raději viděli dlouho slibovaný a plánovaný návrat Šíleného Maxe, ale budiž. Nějak si na tu postapokalyptickou sci-fi vydělat musí. A o co půjde tentokrát? Především o další roztomilé tancující tučňáky, hlavní hrdina však bude mít klasické sequelové potíže, protože se z něho stane tatík, takže z toho bude určitě spousta trablů a veselých lotrovin. Hlasové obsazení je opět hvězdné, vypadá to ale, že Hugh Jackman s Nicole Kidman se tentokrát neobjeví. Místo nich se můžete těšit na Brada Pitta a Matta Damona, tedy alespoň v originále. Předčasně zesnulou Brittany Murphy nahradí v hlavní „ženské roli“ zpěvačka Pink.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.