Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (67)
Plakát k filmu Hancock

Hancock /2008

Režie: Peter Berg

Hrají: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman, Daeg Faerch, Lauren Hill

Česká premiéra: 3.7.2008

USA premiéra: 2.7.2008

Na DVD od: 10.11.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hancock

V kostce: "Hancock je superhrdina, kterého v comicsovém svatostánku nenajdete. Narodil se v Hollywoodu, je věčně namol a když mu řeknete, že je hovado, odhodí vás do stratosféry. Will Smith poprvé létá jako pták nebo letadlo, ale na Supermana radši zapomeňte. V režii Petera Berga se bohužel nezávazné laškování mění ve scenáristickou noční můru ve chvíli, kdy dojdou vtipy a nápady. Why So Serious? Ta šestka v hodnocení je ve skutečnosti devítka, která si po skvělém rozjezdu postavila hlavu. Škoda. "

Galerie obrázků filmu Hancock


Recenze filmu Hancock

Tak to nakonec vyšlo na mě. Věrný člen bergovské kliky, doživotní fanoušek Willa Smithe (mám předplatné), comicsově pozitivní. Co by se mi tak mohlo stát? Maximálně že potkám Pejska a Kočičku... Musím říct, že se mi před nahozením promítačky na novinářské projekci honila hlavou spousta myšlenek. Nabušené trailery, vyhypeovaný Berg, rozporuplné ohlasy z amerických testovaček a vzrůstající obava z toho, že vlastně nikdo neví, o čem ten film je. Včetně samotných tvůrců.Scénář (ještě pod jménem T...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hancock


DVD a Blu-ray filmu Hancock

Zatím nevyšlo.


Související články

2.10.2016 22:56 Burton a Eva Green si podali (Wahl)Berga Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
27.12.2015 21:22 Star Wars mají už miliardu! Stanou se nej filmem Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
3.3.2015 12:46 Další přírůstek k Sedmi statečným Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
6.2.2014 18:45 Na co do kina: 7 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
11.4.2013 09:23 Liam Neeson proti gangsterským legendám Rubrika: Novinky Diskuze: 1 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Will Smith je hvězda, jaká v Hollywoodu už dlouho nebyla. Až na výjimky točí velmi dobré filmy, za které ho kritici chválí a diváci milují. Zvládne životopis boxera a podle všeho i post apokalyptické scifi. A teď se chystá na comicsového hrdinu. A ne tak ledajakého. Hancock je chlap ve středních letech, který se živí tím, že likviduje superpadouchy a zachraňuje kočky uvízlé na stromě. Jeho poslední akce se ale příliš nepovedla a v očích veřejnosti je teď spíš nebezpečným magorem než zbožňovaným hrdinou. Aby to Hancock napravil, rozhodne se najmout si profíka přes public relations. Borce, který by dokázal dostat Sadáma Husajna na místo moderátora Kouzelné školky. Všechno se ale komplikuje v okamžiku, kdy Hancock zjistí, že člověk, který by ho měl dostat zpět na výslunní popularity, má manželku, co vypadá jako Charlize Theron. Tenhle milostný trojúhelník evidentně nebude úplně normální. A když to celé kočíruje Peter Berg, můžeme si vsadit na to, že vzduchem nebudou létat jen Smithovské hlášky a herecká chemie, ale především autobusy a kusy domů. Konec konců, Hancock je pořád ještě superhrdina. Samotný nápad sice tak trochu připomíná nedávný propadák Moje superbejvalka, ale Will Smith blbé filmy zkrátka netočí a Peter Berg už snad nikomu nemusí dokazovat, že už není jen „tím doktorem z Nemocnice Chicago Hope.“ Asi by bylo zbytečné zdůrazňovat, že v redakci se na tuhle akčně romantickou divočinu těšíme víc než na Vánoce.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.