Halloween

Halloween

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (38)
Plakát k filmu Halloween

Halloween /2007

Režie: Rob Zombie

Hrají: Malcolm McDowell, Brad Dourif, Tyler Mane, Scout Taylor-Compton, Daeg Faerch

Česká premiéra: 29.11.2007

USA premiéra: 31.8.2007

Na DVD od: 15.5.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Halloween

A zase tu máme další horor. A zase je to remake. A zase bych tu mohl psát o tom, že hollywoodští scénáristé jsou bez invence a bez vlastních nápadů a musí recyklovat staré prověřené hity. Halloween je ale trošku jiný případ. Když před devětadvaceti lety přivedl tehdy téměř neznámý John Carpenter na scénu Michaela Myerse, navlékl mu na hlavu bílou masku, do ruky mu dal nůž a přihodil nezapomenutelný hudební motiv, asi netušil, jaká legenda se mu rodí pod rukama. Dnes je Halloween považován za jeden z nejzásadnějších filmů žánru. A to asi došlo i tvůrcům remaku, kteří se rozhodli vydat úplně jinou cestou. Režisér Rob Zombie, který si filmařské ostruhy a především respekt hororových fanoušků vydobyl velmi zajímavým filmem Vyvrženci pekla, je totiž mnohem zajímavější volba, než nějaký začínající klipař. Zombie se totiž nebojí krve a ví, jak s hororovou látkou pracovat. A nejspíš ví, že na Carpentera nemá. A právě proto by měl být jeho Halloween spíš „novým začátkem“ než klasickým remakem. Zombie by rád nechal diváky nakouknout do dětství Michaela Myerse a snad nám i ukáže, proč z něj vyrostl takový magor, který netouží po ničem jiném, než zabít svou sestru. Jestli jeho „totální předělávka“ obstojí vedle dnes již klasického originálu, to se dozvíme už letos v létě. Jisté je však to, že ať už to dopadne dobře nebo špatně, rozhodně to bude zajímavé.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Halloween

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Halloween

Jmenuje se Zombie. Rob Zombie. A pro dnešní den přišel nakopat zadky všem, kteří fanouškovsky zanevřeli na horor a znechutit všechny, kteří na něj už dávno zanevřeli z kteréhokoliv jiného důvodu. Čekají vás jatka nevídaných rozměrů, v nichž elegantně brouzdá chlapík s předimenzovanou rybičkou a šedými montérkami a zase jednou se z něj čiší respekt nesmrtelného wrestlera.Je to tak. Po dementním Zmrtvýchvstání s Bustou Rhymesem (pamatujete ještě na humorné vysvětlení, kterak se Michael fikaně p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Halloween


DVD a Blu-ray filmu Halloween

Zatím nevyšlo.


Související články

23.10.2016 23:17 Tom Cruise má problém, porazil ho Tyler Perry Rubrika: Novinky Diskuze: 49 příspěvků
10.6.2016 17:00 Téma: Vzestup a pád studia Lionsgate Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
5.2.2016 16:00 Filmové klasiky v českých kinech Rubrika: Novinky Diskuze: 30 příspěvků
2.1.2016 13:40 Vrátí se Michael Myers? Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
8.11.2015 12:10 Víkendový výplach #322 o Bondovi a Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 57 příspěvků
© Copyright 2000 – 2016 Všechna práva vyhrazena.