Halloween 2

H2: Halloween 2

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Halloween 2

Halloween 2 /2009

Režie: Rob Zombie

Hrají: Malcolm McDowell, Scout Taylor-Compton, Tyler Mane, Chris Hardwick, Daniel Roebuck

Česká premiéra: 29.10.2009

USA premiéra: 28.8.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Halloween 2

V kostce: "Michael Myers se vrací, aby zabil v Haddonfieldu dalších pár lidí, bát se u jeho práce ale rozhodně nebudete. Spíš si ukroutíte krk při sekvencích, ve kterých se obrovitý zabiják setkává se svou mrtvou matkou a jejím běloušem. Hloupý, špatný, nudný a neskutečně otravný film. Po všech stránkách. "

Galerie obrázků filmu Halloween 2


Recenze filmu Halloween 2

Michael Myers je hororovou ikonou a i když nemá na svém kontě tolik zářezů jako konkurent a fanoušek hokeje Jason Voorhees, nehláškuje jako Freddy Krueger a nebyl trikovou revolucí jako panenka Chucky, jeho vliv na žánr mu nemůže nikdo upřít. V době, kdy se remakují snad i reklamy na nosní kapky, nikoho nepřekvapilo, že se i legendární vrah ocitl v hledáčku někoho, kdo si myslel, že geniálně strašidelný originál nemůže dnešní generaci nic moc říct. A tak vznikl remake. I když nešlo o žádné př...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Halloween 2


DVD a Blu-ray filmu Halloween 2

Zatím nevyšlo.


Související články

25.2.2017 21:23 Zlaté maliny: Batman vs. Superman vs. Hillary Rubrika: Novinky Diskuze: 23 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
6.2.2017 09:00 Super Bowl Spot: Stranger Things 2 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
5.12.2016 15:28 Útěk z New Yorku trochu jinak Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
13.11.2016 21:25 Strange porazil Příchozí, Hacksaw Ridge má výdrž Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Halloween Johna Carpentera je jedním z nejlepších hororů všech dob. Remake od Roba Zombieho je průměrný film, který sice neurazil, ale ztratil se v záplavě předělávek, které se v posledních letech objevují pořád dokola a skoro všechny vypadají víceméně stejně. Ale poměrně vydělal a Roba Zombieho natáčení nejspíš bavilo, protože druhý díl by se měl objevit již teď v létě. Zatím ale nikdo moc neví, o čem to bude. Pokračování Carpenterova hitu, které v roce 1981 natočil Rick Rosenthal, se odehrává v tu samou noc, jako první díl. Hlavní hrdinka je tu odvezena do nemocnice, kde se o ní mají postarat lékaři, zatímco policie v Haddonfieldu intenzivně hledá sériového vraha Michaela Myerse. Ten ale svou práci ještě zdaleka nedokončil. Podle všeho to vypadá, že Zombieho pokračování by mělo být podobné. Z jedničky se na scénu vrací obrovitý Tyler Mane i hlavní hrdinka v podání Scout Taylor-Compton. Malcolm McDowell, jehož doktor Loomis byl jedním z nejvýznamnějších důvodů, proč se na remake podívat, se nakonec objeví také, i když to dlouho vypadalo, že na něj scénáristé zapomněli. První trailery snad napoví, jestli se máme těšit, nebo jestli H2: Halloween 2 bude jen uspěchaným pokračováním, které chce hrabat peníze z fanoušků originálu.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.