Hairspray

Hairspray

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (5)
Plakát k filmu Hairspray

Hairspray /2007

Režie: Adam Shankman

Hrají: John Travolta, Nicole Blonsky, Amanda Bynes, Christopher Walken, Michelle Pfeiffer

Česká premiéra: 23.8.2007

USA premiéra: 20.7.2007

Na DVD od: 20.2.2008

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hairspray

Možná je to jenom moje paranoia, ale zdá se, že každý herec, který klesl na dno diváckého zájmu, začíná točit filmy, ve kterých hraje tlusté ženské. Martin Lawrence byl dokonce tak na dně, že svolil k tomu, aby ho do kostýmu staré tlusté černošky oblékli dvakrát. Ukázka na Norbita Eddieho Murphyho také slibuje zážitek podobný operaci tlustého střeva bez umrtvení, takže kdo dál? John Travolta, mistr vzestupů a pádů (už pár let ale jen padá). V muzikálu Hairspray, který je remakem stejnojmenného snímku, který v Čechách téměř nikdo nezná, si totiž zahraje matku hlavní obtloustlé hrdinky, jejíž snem je prorazit v populární televizní taneční show. Ale koho to vlastně zajímá? John Travolta prostě hraje hlavní ženskou roli a vypadá s prominutím jako debil. Režisér Adam Shankman v očích fanoušků akčního filmu téměř zabil Vina Diesela a vůbec točí filmy, které se řadí hodně pod tolerovaný průměr. Musel by být zázrak, kdyby Hairspray byl něčím jiným, než další taškařicí s tanečními čísly, kterých se bývalý choreograf Shankman odmítá vzdát. Každopádně původní Hairspray si v Americe nejspíš užívá kultovního statutu, jinak si totiž nedokážu logicky vysvětlit, proč se na nás příští rok vedle obtloustlého Travolty v ženských šatech vrhne takové množství hvězd. Většinou se snažíme neškatulkovat a neodepisovat filmy předem (krom velkého Uweho samozřejmě), ale v případě Hairspray to vypadá, že v přítmí kinosálu nás tentokrát čeká opravdové peklo.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Hairspray

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hairspray

Zavřete ho! Zničte ho! Hlavně mu proboha nedovolte točit další filmy! Takhle nějak pořvávali na adresu Adama Shankmana požírači pohyblivých obrázků, jichž se dotkly toxické „komedie“ Dům naruby, Dvanáct do tuctu 2, Ochránce nebo Svatby podle Mary. Co film, to uchechtaný zájezd do pekla, v němž vás Lucifer nabere okamžitě na vidle a utopí vás ve vývaru z těch nejunylejších a nejotravnějších hollywoodských postupů. Tenhle chlapík že si dovolí remakovat populární „Lak na vlasy“ od Johna Waterse?...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hairspray


DVD a Blu-ray filmu Hairspray

Zatím nevyšlo.


Související články

20.1.2016 15:00 Letní nářez 2016: Černí koně Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
23.6.2014 00:39 Jiná pařba ve Vegas zdolala Jump Street i Draka Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
20.2.2014 19:00 TOP 5: Nejlepší 80´s předělávky Rubrika: Novinky Diskuze: 15 příspěvků
24.6.2012 12:30 Víkendový výplach #146 o sportovcích a Batmanovi Rubrika: Novinky Diskuze: 22 příspěvků
18.6.2012 00:01 Madagaskar rozdrtil Sandlera i zpívajícího Cruise Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.