Hadi v letadle

Snakes on a Plane

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Hadi v letadle

Hadi v letadle /2006

Režie: David R. Ellis

Hrají: Samuel L. Jackson, Byron Lawson, Nathan Phillips, Benjamin McKenzie, Emily Holmes

Česká premiéra: 12.10.2006

USA premiéra: 18.8.2006

Na DVD od: 27.2.2007

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Hadi v letadle

Hadi v letadle – to je hnusně spoileroidní titul. Už dlouho název filmu neprozrazoval tolik jako u letní oddychovky Davida R. Ellise (Nezvratný osud 2 nebo Cellular). Plné sály na Anakondu i její druhý vývar ještě nezmizely z paměti Američanů, proto si Samuel L. Jackson mohl dovolit upsat svoji duši (dobře, nebudeme to dramatizovat – spíš charisma) béčkovému scénáři přivátému snad přímo z VHSek minulého století. Ve stísněném prostoru jednoho plachtícího letadla se má odehrát přímo akční film – zdá se to neuvěřitelné, ale Jackson jako agent FBI přepravující důležitého svědka se bude doopravdy bránit scenáristickým zákrutám v našlapaném aeroplánu, kde budou hadi vyskakovat ze skříněk i vzduchových masek. Tak to dopadá, když máte příliš silné nepřátele a mezi nimi mafiána s bednou Indyho oblíbených zvířátek. Přiznám se, že nechápu, jak lze s takovým námětem a jedovatými hady v jednom uzavřeném prostoru přežít dýl než šedesát minut (včetně dvacetiminutové expozice), ale o tom nám už brzy poví sám pan Ellis – možná i podobně krátkým způsobem jaký volil Wes Craven v Nočním letu. Přibližnou vizáž ale můžete začít vyvozovat už teď, alespoň z prvních fotek. Osobně se dost bojácně třesu, že tahle áčková produkce s céčkovou ideou upadne k úrovni nepříliš dávné Jeskyně.

Autor: Cival


Galerie obrázků filmu Hadi v letadle

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Hadi v letadle

Hadi v letadle mi byli nesympatičtí od první chvíle, kdy tvůrci rozjeli svou podivnou reklamní kampaň. Vzájemné plácání se po zádech a zesměšňování jiných filmů mohlo znamenat jen dvě věci. Buď bude řádění Samuela L. Jacksona na palubě letadla narvaného jedovatými potvorami bomba, nebo kardinální průšvih. Při pohledu na hodnocení je jasné, že do skupiny fanoušků se já řadit nebudu. Velkohubé kecy totiž v tomhle případě přestřelily, úroveň machrování už překročila tolerovanou mez a i moje lásk...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Hadi v letadle


DVD a Blu-ray filmu Hadi v letadle

Zatím nevyšlo.


Související články

10.2.2017 09:00 TZ recenze: Pilot x-menovského seriálu Legion Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
23.1.2017 14:00 Logan si jde vlastní cestou Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
23.10.2016 12:14 Víkendový výplach #372 o Cruiseovi a Pixaru Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
24.6.2016 10:09 Téma: Proč byl Den nezávislosti tak hrozně super? Rubrika: Novinky Diskuze: 44 příspěvků
8.7.2015 14:28 Westernová pecka s klokany? Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.