Gulliverovy cesty

Gulliver´s Travels

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Gulliverovy cesty

Gulliverovy cesty /2010

Režie: Rob Letterman

Hrají: Jack Black, Amanda Peet, Emily Blunt, Jason Segel

Česká premiéra: 20.1.2011

USA premiéra: 24.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gulliverovy cesty

V kostce: "Jack Black hraje Jacka Blacka v nových Gulliverových cestách. Těm nesvědčí přesun do současnosti, hloupé mainstreamové ladění ani absence slušného scénáře. Další literární klasika se tak dočkala ukázkového zprznění, a za film by se měl stydět každý, kdo v něm měl prsty. Že to má být hlavně pro děti? Jasně… Proč je tu tedy tolik filmových odkazů, že by je nespočítal ani ten největší nerd na světě?"

Galerie obrázků filmu Gulliverovy cesty


Recenze filmu Gulliverovy cesty

Byla jednou jedna literární dobrodružná klasika se společensko-kritickým ostnem, která se dostala do rukou zámožnému filmovému studiu. To, omámeno úspěchem Nocí v muzeu, spatřilo v ní dalšího kandidáta na trojrozměrnou chuťovku pro nejmenší. Seskládalo tudíž dohromady 112 milionů dolarů, sehnalo si známého komediálního šílence Jacka Blacka a jalo se natáčet ulítlou báchorku o tom, jak se geekoidní poslíček dostal do země plné malých lidí. Co by tam měl dělat? To je úplně jedno. Hlavně ať to v...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gulliverovy cesty


DVD a Blu-ray filmu Gulliverovy cesty

Zatím nevyšlo.


Související články

3.2.2017 17:00 Liam Neeson se mstí Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků
21.10.2016 01:45 Téma: Co se děje v novém Wolverineovi? Rubrika: Novinky Diskuze: 25 příspěvků
21.4.2016 09:00 Téma: Co nám prozradil teaser Doctora Strange? Rubrika: Novinky Diskuze: 19 příspěvků
18.4.2016 11:34 Jumanji s Rockem? Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
14.4.2016 18:00 Na co do kina: 7 originálních dubnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Někteří lidé už můžou být Jackem Blackem přesycení, pravdou ale zůstává, že je to velmi výrazný komik, který dokáže děj na plátně pořádně rozproudit, ať už se na něm děje cokoliv. Roba Lettermana si samozřejmě pamatuje mnohem menší množství lidí, vždyť je to "pouze" režisér, který za sebou má akorát dva animáky. Jenže jsou to animáky povedené - vedle Monstra vs. Vetřelci je to hlavně Příběh žraloka, který sice nesklidil moc veliký úspěch a lidé na něj rychle zapomněli, osobně ho ale považuji za přehlížený a velmi zábavný a povedený film (shodou okolností jsem ho včera viděl znovu, tak promiňte to nadšení). Letterman tedy zatím nezklamal a prokázal, že má na komedie dobrý čich. Gulliver´s Travels, dobrodružství spisovatele, který skonči na ostrově plném liliputů, by se proto mělo povést.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.