Green Lantern

Green Lantern

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (123)
Plakát k filmu Green Lantern

Green Lantern /2011

Režie: Martin Campbell

Hrají: Ryan Reynolds, Blake Lively, Mark Strong, Peter Sarsgaard, Tim Robbins

Česká premiéra: 18.8.2011

USA premiéra: 17.6.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Green Lantern

V kostce: "Hal Jordan je testovací pilot a tak trochu nezodpovědný hajzlík, který si říká o problémy. A ty si ho našly v podobě prstenu, který z něj udělá superhrdinu a příslušníka vesmírné policie. Teď mu na bedrech leží osud celé galaxie a je potřeba začít se chovat trochu zodpovědně, nebo to odnese naše planeta. Green Lantern stál hodně peněz a je to na něm vidět, bohužel po herecké, příběhové a překvapivě i režijní stránce je to celé přinejlepším rutina. Letos je těch comicsových filmů v kinech opravdu hodně a když tenhle vynecháte, nejspíš se nic zásadního nestane. "

Galerie obrázků filmu Green Lantern


Recenze filmu Green Lantern

Abyste pochopili podstatu warnerácké sázky na tenhle DC klenot a důvod, proč někdo do filmu s Ryanem Reynoldsem nalil 200 milionů dolarů, musíte si uvědomit, že Green Lantern není jen rodinným stříbrem. Je i bronzovou soškou a zlatým prstenem - tahle postava je stejně stará jako chlápek z Kryptonu, ale na rozdíl od něj v bronzové, stříbrné a zlaté éře comicsů prošla řadou změn, především proto, že v kostýmu stál pokaždé někdo jiný. Se silou Green Lanterna, kosmického policajta, je to totiž tr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Green Lantern


DVD a Blu-ray filmu Green Lantern

Zatím nevyšlo.


Související články

24.2.2017 10:14 Batman má režiséra i parťáka Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
13.2.2017 10:23 Halloween se vrací Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků
13.1.2017 17:00 Nový Green Lantern má scenáristy Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
10.1.2017 10:05 Gangsterská rodinná jízda Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
3.12.2016 12:00 Aquaman dorazí později Rubrika: Novinky Diskuze: 5 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Comicsový hrdina jménem Green Lantern u nás není zdaleka tak známý jako jeho kolegové Superman, Barman nebo Spider-Man, za mořem ale už pár let kope první ligu a filmová adaptace byla jen otázkou času. A v DC Comics se rozhodli nic nepodcenit. Za kameru se tedy postaví Martin Campbell, jenž má za sebou Zorra nebo vynikající Casino Royale, a hlavní roli si zahraje sympaťák Ryan Reynolds, kterému budou krýt záda samí zajímaví herci. A o co půjde? Testovací pilot Hal Jordán dostane do rukou podivný zelený prsten a brzy zjistí, že s jeho pomocí může do značné míry zhmotňovat svoje představy. Avšak namísto toho, aby vyrazil do ulic zachraňovat nevinné, vyhledají ho zástupci mezigalaktické policie a rozhodnou se udělat z něho právoplatného člena. Ve vesmíru je totiž dost velké množství padouchů, kteří potřebují občas trochu srovnat. Za kamerou i před ní jsou hodně zajímaví lidé, tak věřme, že se další comicsovka na trhu ještě uživí.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.