Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (52)
Plakát k filmu Gravitace

Gravitace /2013

Režie: Alfonso Cuarón

Hrají: Sandra Bullock, George Clooney

Česká premiéra: 3.10.2013

USA premiéra: 4.10.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gravitace

V kostce: "Sandra Bullock a George Clooney vs. vesmírná katastrofa. Cuarón natočil technicky precizní napínák, který vás nenechá ani na vteřinu vydechnout. Přeci jen by ale potěšilo, kdyby se víc vyhýbal povědomým dějovým zákrutám a lépe prodal svoji hlavní hrdinku. Takhle tu sice máme jeden z nejlepších filmů roku, není však zdaleka jisté, jestli se Gravitace bude takové přízni těšit i do budoucna."

Galerie obrázků filmu Gravitace


Recenze filmu Gravitace

Na politiku hollywoodských studií celkem často nadáváme, jednou za čas ale není od věci pochvala. A jednu velkou si Warneři určitě zaslouží za to, že dali Alfonsu Cuarónovi 80 milionů na sci-fi o tom, jak se dvojice astronautů snaží přežít vesmírné inferno těsně nad Zemí. Žádné značkové podloží, žádný malebný potenciál, žádné smlouvy na výrobu figurek a povlečení. Jen dva slavní herci, průkopnický režisér a touha odvyprávět tradiční příběh v netradičních podmínkách. Na Gravitaci byste měli jí...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gravitace

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Gravitace

Zatím nevyšlo.


Související články

21.3.2017 13:47 První dojmy: sci-fi Život Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
7.1.2017 11:45 Nejlepší trailery roku 2016 Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
1.12.2016 10:24 Pikachu jde do Hollywoodu Rubrika: Novinky Diskuze: 12 příspěvků
15.11.2016 19:00 Na co do kina: 10 originálních listopadových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
24.5.2016 03:00 Téma: Co všechno víme o novém Star Treku? Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Alfonso Cuarón sice už pár let nic nenatočil, ale protože může za nejlepší díl Harryho Pottera nebo výtečně natočené i emocionálně silné Potomky lidí, těšili bychom se i na jeho drama ze života diskriminovaných mužů ve světě zubních laborantek. Gravity naštěstí vypadá zajímavěji. Děj by měl vyprávět o kosmonautce, která jako jediná přežije nehodu ve vesmíru. Sice je na rozdíl od kolegů celá, ale na Zemi to má zatraceně daleko. O hlavní roli se strhl boj, nakonec ji však dostala Sandra Bullock. Ta díky celkem čerstvému Oscarovi může pomýšlet i na náročnější role než v romantických komediích a bezpochyby přitáhne víc diváků než třeba Rebecca Hall nebo Scarlett Johansson. George Clooney je také jistota, takže uvidíme, jestli Cuarón zvládne navázat na své předchozí pecky.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.