Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (7)
Plakát k filmu Goon

Goon /2011

Režie: Michael Dowse

Hrají: Seann William Scott, Jay Baruchel, Alison Pill, Liev Schreiber, Eugene Levy

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Goon

V kostce: "Doug Glatt je sympatický hňup, který sice není zrovna intelektuál, ale i když se živí jako vyhazovač, je to vlastně hodný kluk. A lidi umí mlátit jako málokdo. Teď si jeho talentu všiml i místní hokejový klub, který by z něj rád udělal týmového rváče. Goon je příjemná i když neoriginální záležitost vykrádající prvního Rockyho a vůbec všechny filmy o loserech, kteří dokázali svému okolí, že nejsou nuly. Teče u toho dost krve, jsou tu sympatičtí hrdinové a Seann William Scott s Lievem Schreiberem jsou vynikající. Příjemné překvapení. "

Galerie obrázků filmu Goon


Recenze filmu Goon

Proč preferuju hokej před fotbalem? Pamatuji si, že před několika lety jeden český fotbalista odjel na operaci do Rakouska, protože měl zarostlý nehet. A taky si pamatuji, že Jaromír Jágr odehrál mistrovství světa se zlomeným prstem. Takže tak. Hokej není sport pro citlivky a teče při něm často krev. Když jde ale někdo po krku hlavní hvězdě a mašině na góly, je potřeba s tím něco udělat. A od toho je tu Doug Glatt. Hokejový fanda, který neumí moc bruslit, ale umí se rvát. Nestřílí góly, ale p...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Goon

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Goon

Zatím nevyšlo.


Související články

14.2.2016 00:01 VIDEO: Justice League od režiséra Deadpoola Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
7.10.2010 18:56 Kdo, kde, s kým... 41/2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
15.6.2009 12:08 Seth Rogen a konec světa Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
28.11.2007 17:04 FilmAsia 2007: Pozvánka Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Jay Baruchel se měl pošoupnout do vyšší hollywoodské ligy, naneštěstí se mu to zatím nepovedlo, protože fantasy Čarodějův učeň nebyl zdaleka takový hit, jak se čekalo. Baruchel to teď zkouší trošku jinak. Zahraje si totiž jednu z hlavních rolí ve sportovní komedii Goon, ke které sám napsal i scénář. Hlavním hrdinou má být hokejista, který se specializuje spíš na rvačky než na střílení gólů. Je to ale právě jeho neortodoxní styl, který pomůže partě nepříliš šikovných hokejistů získávat body v poloamatérské lize. Režisér Michael Dowse se nám zatím sice s ničím kloudným nepředvedl, tahle komedie má ale až příliš dobré obsazení na to, abychom ji mohli přehlížet. Navíc po všech těch baseballech a amerických fotbalech bude určitě fajn vidět zase někoho na bruslích.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.