Gnomeo & Julie

Gnomeo & Juliet

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu Gnomeo & Julie

Gnomeo & Julie /2011

Režie: Kelly Asbury

Hrají: Jason Statham, James McAvoy, Michael Caine, Emily Blunt

Česká premiéra: 17.2.2011

USA premiéra: 11.2.2011

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gnomeo & Julie

V kostce: "Plakát na komedii Gnomeo a Julie ukazuje trpaslíka se stáhnutými kaťaty a slibuje, že v kině bude „velká prd…“. Možná visí i ve vašem městě - i u vás tedy klame tenhle animák sádrovým tělem. Kdovíjaká bžunda se u trpasličí variace na shakespearovskou klasiku nekoná. Nevynalézavý slepenec všech osvědčených žánrových postupů má výhodu aspoň v tom, že je rychlý, úderný a občas donutí k uchechtnutí. Díky tomu se koná rodinný průměr plný vousatého humoru. "

Galerie obrázků filmu Gnomeo & Julie


Recenze filmu Gnomeo & Julie

Už šestnáct let uplynulo od premiéry Toy Story. A již celou dekádu sledujeme to, jak se DreamWorks Animation a další snaživci pokouší z Olympu rodinné zábavy odstřelit hračičky z Pixaru. Samozřejmě neúspěšně. Z téhle dlouhé bitvy vzešla spousta skvělých filmů, ovšem i hromada nudných vývarů, na které se do týdne zapomnělo. Poptávka po 3D animácích ale kupodivu pořád nepolevila, a tak je tu stále místo pro spoustu méně ambiciózních projektů, které nepotřebují změnit dějiny kinematografii a sta...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gnomeo & Julie

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Gnomeo & Julie

Zatím nevyšlo.


Související články

20.7.2016 08:02 Zemřel režisér Pretty Woman Garry Marshall Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků
16.6.2016 09:00 Ze Sicaria bude trilogie Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
15.5.2016 23:03 Kapitán Amerika útočí na miliardu, Clooney paběrkuje. Rubrika: Novinky Diskuze: 33 příspěvků
29.2.2016 02:23 Oscaři rozdáni! Vyhráli Max, Leo a Spotlight Rubrika: Novinky Diskuze: 249 příspěvků
13.1.2016 14:17 Narnie to zkusí znovu Rubrika: Novinky Diskuze: 35 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

Když za sebou máte režii jednoho ze Shreků, je docela jedno, jestli to byl díl povedený, nebo naprostá blbost. Hlavně že vydělal a to u zeleného zlobra platí ve všech případech. Kelly Asbury si střihnul dvojku a od té doby nerežíroval (zato se jako výtvarník podílel na Kung-Fu pandě nebo třeba Madagascaru), když teď přišel za studiem s vlastním filmem, asi moc odporu nepotkal. Příběh o Gnomeu a Julii je samozřejmě variací na ten o Romeu a Julii, takže shakespearovská klasika, kterou snad není potřeba představovat. Rozdíl je v tom, že tenhle film se odehrává ve světě trpaslíků. A že má vskutku parádní hlasové obsazení. Bude samozřejmě animovaný.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.