Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Ghoul

Ghoul /2015

Režie: Petr Jákl

Hrají: Jennifer Armour, Jeremy Isabella, Paul S. Tracey, Debra Garza, Alina Golovlyova

Česká premiéra: 26.2.2015

USA premiéra: 20.3.2015

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Ghoul

V kostce: "Found-footage žánrovka a jeden z mála českých hororů, které se ambiciózně alespoň tváří. Pro fandy hororové tvorby na západ od české kotliny je Ghoul naprostou zbytečností s nulovou tvůrčí invencí. Další Jáklův výlet do v Čechách okrajového žánru je jen řemeslně slušně odvedenou zakázkou, na kterou si po čase nikdo nevzpomene."

Galerie obrázků filmu Ghoul

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Ghoul

Na nový film od kaskadérského samožera jsem byl zvědavý. Jako jeden z těch hrdinů, co udělali tam na západě velkou díru do světa, prezentuje snahu posunout tuzemskou kinematografii více na západ. Jeho režisérská prvotina Kajínek, velmi volně postavená na patáliích nejslavnějšího českého vězně, zaujala jako přímočarý thriller, jakých u nás moc nevzniklo. Kde snímku scházela originalita, tam to doháněl jasnou žánrovou vyhraněností a bez větších odboček jel po sympaticky jasné cestě. Zdánlivě sa...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Ghoul

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Ghoul

Zatím nevyšlo.


Související články

8.8.2015 12:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2015 Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
11.3.2015 19:00 Na co do kina: 10 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
7.2.2015 14:00 Na co do kina: 10 originálních únorových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Cival)

Nový český thriller Ghoul vypráví o trojici filmařů, která se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu. Hlavní hrdinové se tak dostanou k opuštěnému stavení uprostřed lesů, jež je spojováno se jménem nebezpečného zločince Andreje Čikatila. Ten ve třicátých letech nastřádal desítky obětí a některé z nich údajně skončily v jeho žaludku. Když se tedy v okolí stavení začnou dít děsivé věci, natáčení se rychle mění ve starý známý boj o přežití... Petr Jákl to po Kájínkovi zkouší s anglicky mluvenou hororovou žánrovkou, který vznikala v Česku, na Ukrajině a v Kalifornii. Výkonnými producenty jsou přitom režiséři Rob Cohen (Rychle a zběsile) nebo Joe Lynch (Knights of Badassdom), tak uvidíme, zda se tentokrát budeme opravdu bát.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.