Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (1)
Plakát k filmu Gangsteři

Gangsteři /2010

Režie: John Luessenhop

Hrají: Paul Walker, Hayden Christensen, Matt Dillon, Zoe Saldana, Jay Hernandez

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 27.8.2010

Na DVD od: 31.1.2011

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gangsteři

V kostce: "I přes prvoplánově naleštěný povrch, jednorozměrné a občas nesmyslně jednající postavy a uspěchané finále jsou Gangsteři snadno stravitelnou akční jednohubkou. Podruhé si je už nepustíte, ale u závěrečných titulků si řeknete, že jste letos zabili čas i mnohem horšími výplachy – a nejeden z nich jste dokonce viděli v kině."

Galerie obrázků filmu Gangsteři


Recenze filmu Gangsteři

The Town Reloaded? Kdyby tyto dva filmy nevznikly prakticky současně, dalo by se uvažovat o plagování. Máme tady partu šikovných chlápků, kteří se živí loupežemi. V první scéně úspěšně vyčistí banku. Pak chvilku oslavují a řeší osobní problémy. Vzápětí jdou vyloupit pancéřový vůz. Někde v pozadí narůstá hrozba, protože celý plán dodali „ti druzí, zlí gangsteři, kteří určitě budou chtít víc něž jen dohodnutý podíl“. No a je tu samozřejmě i polda, který se do případu zakousne jako buldok do bif...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gangsteři

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu Gangsteři

Zatím nevyšlo.


Související články

30.12.2015 10:00 O čem budou Krotitelé duchů? Rubrika: Novinky Diskuze: 14 příspěvků
14.8.2015 16:36 Policajt ze školky se vrátí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků
29.3.2015 12:35 Víkendový výplach #290 o Hanksovi a tacos Rubrika: Novinky Diskuze: 50 příspěvků
11.3.2015 19:00 Na co do kina: 10 originálních březnových filmů Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků
1.12.2013 19:46 Deset vzpomínek na Paula Walkera Rubrika: Novinky Diskuze: 20 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Kariéra mladých a usměvavých sympaťáků bývá většinou krátká. Mají jen pár let na to, aby ukázali, že umí hrát a nejen dobře vypadat. Paul Walker sice po Rychle a zběsile natočil drsňárnu Zběsilý útěk a Hayden Christensen ještě chvilku z role Anakina Skywalkerea žít může, ale budoucnost je pro herce tohoto typu většinou poměrně smutná. Zatím tu ale jsou. Takers sice jejich kariéře nejspíš příliš nepomůže, avšak na druhou stranu by tenhle thriller mohl minimálně u Walkera fungovat jako ujištění, že mu drsné role jdou. Příběh vypráví o skupině bankovních zlodějů, kteří se rozhodnou pro hodně odvážnou a riskantní akci, na jejímž konci by měli být o nějakých dvacet milionů dolarů bohatší. Bohužel všechno se pokazí v okamžiku, kdy si na ně vyšlápne detektiv, jenž si se zákony a předpisy hlavu moc nedělá. Režisér John Luessenhop za sebou má zatím jen černošské vězeňské drama Přežít kriminál, které sice nemá úplně špatné hodnocení, ale kolega Cival na něj ve zlém vzpomíná i osm let od jeho vzniku. Luessenhop má však k dispozici zajímavé obsazení a jestli se mu povede z Walkera a Christensena vytáhnout dobré výkony, mohli by být Takers poměrně zajímavým filmem.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.