Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (23)
Plakát k filmu Gamer

Gamer /2009

Režie: Mark Neveldine, Brian Taylor

Hrají: Gerard Butler, Michael C. Hall, Milo Ventimiglia, John Leguizamo, Alison Lohman

Česká premiéra: 24.9.2009

USA premiéra: 4.9.2009

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Gamer

V kostce: "V blízké budoucnosti se Gerard Butler coby hráčem na dálku ovládaný bojovník probíjí v perverzní reality show hordami protivníků s vidinou svobody na konci krvavého tunelu. Režisérské duo Neveldine/Taylor po dvojici více a méně zabavných zběsilostí Zastav a nepřežiješ natočilo hnusný, nezábavný a pseudoakční nethriller. Load error."

Galerie obrázků filmu Gamer


Recenze filmu Gamer

Zase jednou se ocitáme v blízké budoucnosti druhu pro její obyvatele svým způsobem zábavného, leč pro nás diváky evidentně dystopicky pokřiveného. Díky do mozku implatovatelnému udělátku, které umožňuje jednomu člověku ovládat fyzické činy bližního svého, se celospolečenskými fenomény staly přinejmenším dvě reality show. V jedné (tak trochu ve stylu Sims) se ovládaní za úplatu stávají loutkami v rukách - neomylně pervezechtivých – ovládajících. Druhá je pak nekompromisně hardcore. Dobrovolníc...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Gamer


DVD a Blu-ray filmu Gamer

Zatím nevyšlo.


Související články

12.4.2014 12:20 Butler proti superbouři Rubrika: Novinky Diskuze: 4 příspěvků
17.5.2013 19:13 Gerard Butler proti robotům Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
16.2.2012 09:11 Rallye smrti? To je pro sraby! Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
1.10.2010 14:54 Cage vs. nový Satan Rubrika: Novinky Diskuze: 16 příspěvků
16.6.2010 22:48 Crank Rider? Rubrika: Novinky Diskuze: 6 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Dvojice Neveldine/Taylor se předloni přiřítila do kin jako uragán. Za pár šupů natočili s Jasonem Stathamem akční řež Zastav a nepřežiješ, ve kterém ukázali, že originální režiséři ještě nevymřeli. Dvojka už se také začala chystat, ale mezi tím si režírující dvojice našla čas i na něco jiného. Game by měl být akční scifi thriller ze světa, kde on-line hraní probíhá trochu jinak, než jsme zvyklí dnes. Hráči mohou kontrolovat ostatní lidi a všechno probíhá takříkajíc „živě.“ I toho nejúspěšnějšího hráče ale jednoho dne začne fakt, že je jen loutkou v něčích rukou, štvát. V tomhle businessu se ale výpověď dává s pomocí kulky mezi oči. Najít člověka, který celou hru řídí, však bude těžší než cokoliv, s čím se hráč číslo jedna dosud setkal. Neveldine a Taylor slibují adrenalinovou akci, ve které se nebude šetřit kulkami, hláškami ani násilím. A popravdě – po Zastav a nepřežiješ čekáme celkem hodně. Gerard Butler bude moci po Třístovce potvrdit svou pozici nastupující akční hvězdy a záda mu budou krýt více než slušní parťáci. Neveldine s Taylorem chytře využili největších současných seriálových hvězd, což by jim mohlo ve výsledku v kasách kin hodně pomoci. Teď už musíme jen doufat, že jejich debut nebyla jen pouhá náhoda a že se v Game nenechají unést vyšším rozpočtem a šílenějšími nápady. Každopádně se těšíme opravdu hodně.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.