G. I. Joe 2: Odveta

G. I. Joe 2: Retaliation

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (28)
Plakát k filmu G. I. Joe 2: Odveta

G. I. Joe 2: Odveta /2012

Režie: Jon M. Chu

Hrají: Channing Tatum, RZA, Bruce Willis, Dwayne Johnson, Ray Stevenson, Walton Goggins, Adrianne Palicki

Česká premiéra: 28.3.2013

USA premiéra: 29.3.2013

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu G. I. Joe 2: Odveta

V kostce: "Chvályhodný odklon k vojenské týmovce a béčkovému scénáři jak z dob Seagala a Van Dammea. Jon M. Chu bohužel zvládá jen ideový rozměr (=natočit blbinu) a akční scény se mu boří pod rukama, protože neví, čím je vyztužit. U akčního filmu podstatný šrám na kráse, který bohužel nezapudrují ani snaživí herci. Přimhouřit oči, zatnout zuby... vojna zkrátka není kojná."

Galerie obrázků filmu G. I. Joe 2: Odveta


Recenze filmu G. I. Joe 2: Odveta

Jaro je tu a chce nabídnout všem akčním fanouškům pořádnou nakládačku. Zatímco dřív bylo revolucí, když blockbusterová sezóna začala prvním květnovým týdnem, teď už nejsou výjimkou ani dubnové premiéry s velkým P a komerce se nám pomalu probourává skrz březen i do zimy. G. I. Joe: Odveta, Nevědomí, Pád Bílého Domu, Jack a obři... to všechno jsou ambiciózní předehry před hlavními letními chody (sezóna doopravdy začne až s Rychle a zběsile 6 a Iron Manem 3). Jeden film ale do tohohle line-upu n...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu G. I. Joe 2: Odveta


DVD a Blu-ray filmu G. I. Joe 2: Odveta

Zatím nevyšlo.


Související články

23.7.2014 14:00 MoneyZone: Hollywoodu opět vládne Downey Rubrika: Novinky Diskuze: 28 příspěvků
10.5.2014 00:15 Kdo převezme třetí Star Trek? Rubrika: Novinky Diskuze: 17 příspěvků
17.8.2013 11:44 Téma: Zachraň svět, spasíš rozpočet! Rubrika: Novinky Diskuze: 29 příspěvků
8.8.2013 19:00 Nejlepší DVD a Blu-ray: Červenec 2013 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
26.7.2013 14:00 V zajetí démonů: Hororová pecka léta Rubrika: Novinky Diskuze: 7 příspěvků

Na obzoru   (autor: st39.6)

První G.I. Joe sice nebyl dobrý film, ale jedno mu upřete jen stěží: byl neskutečně zábavný. Over the top akce, dětinský humor, špatné digitální efekty ... někdy chce člověk prostě jen vypnout a koukat se na naprostou kravinu, která si je svých nedostatků vědoma a přetavuje je v zábavu. Jestli od dvojky můžeme čekat to samé? Těžko říct, Sommerse totiž nahradí Jon M. Chu, který za sebou má akorát taneční filmy jako druhé Step Up. V těch dokázal, že má smysl pro tempo a umí se vyblbnout, jak mu to ale půjde s velkými penězi, se spoustou výbuchů a s namakanými svalovci místo těch hopsajících tintítek? To nikdo neví. Každopádně se máme na co těšit, původní obsazení totiž doplňují hvězdy jako Dwayne Johnson, Adrianne Palicki, Ray Stevenson a dokonce Bruce Willis, který si střihne vůbec prvního G. I. Joe, tedy comicsového veterána. O zápletce toho není moc známo, ale ono je to úplně jedno. Ať si je třeba hloupější než v jedničce, hlavně ať je u toho sranda.

© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.