Fotři jsou lotři

Little Fockers

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (4)
Plakát k filmu Fotři jsou lotři

Fotři jsou lotři /2010

Režie: Paul Weitz

Hrají: Ben Stiller, Robert De Niro, Owen Wilson, Teri Polo, Jessica Alba

Česká premiéra: 23.12.2010

USA premiéra: 22.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fotři jsou lotři

V kostce: "Fotrové potřetí - ale dost možná ne naposledy. Zmatkář Gaylord Jebal znovu odráží výpady svého pedantského tchána, tvůrci u toho ale zapomínají přemýšlet o nových cestičkách, které by zaplašily starou pravdu, že opakovaný vtip přestává býti vtipem. Výborní herci, rozesetí i do těch nejmenších roliček, bohužel tuhle nesoudržnou směs slabých gagů nespasí. Série upadá. "

Galerie obrázků filmu Fotři jsou lotři


Recenze filmu Fotři jsou lotři

Fotři jsou fajn. Nebo alespoň byli. Nestydím se na úvod přiznat, že sérii o škádlení Grega Jebala a Jacka Byrnse mám velmi rád. Není moc úspěšných amerických komedií, které bych považoval vlastně za nedoceněné - právě první dva Fotry bych ale do téhle kategorie určitě zařadil. Hodnocení jako poklidný komediální nadprůměr mi totiž připadá nedostatečné, spíš bych se nebál první dva snímky prohlásit za kinohity trvalé kvality, které si po zásluze vydobývají status televizních stálic. Trojka je j...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fotři jsou lotři


DVD a Blu-ray filmu Fotři jsou lotři

Zatím nevyšlo.


Související články

31.3.2017 20:00 Téma: 50 filmů před Star Wars, které musíte vidět (2/5) Rubrika: Novinky Diskuze: 0 příspěvků
29.3.2017 14:00 První dojmy: Ghost in the Shell Rubrika: Novinky Diskuze: 11 příspěvků
27.3.2017 00:44 Power Rangers uspěli, ale Krásku nedohnali Rubrika: Novinky Diskuze: 13 příspěvků
26.3.2017 12:22 Víkendový výplach #394 o Vaderovi a Deadpoolovi Rubrika: Novinky Diskuze: 36 příspěvků
25.3.2017 15:30 VIDEO: Bude Logan v Deadpoolovi 2? Tenhle kraťas to prozradí Rubrika: Novinky Diskuze: 10 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Komedie Fotr je lotr a pokračování Jeho fotr, to je lotr sice nepatří mezi to nejlepší, co v tomhle žánru vzniklo, ale tvůrcům se podařilo zkombinovat vynikající herecké obsazení s tématem, které může oslovit opravdu širokou část publika. Seznamování se s tchánem a tchýní si totiž už každý prožil, nebo s hodně velkou pravděpodobností jednou prožije. Peníze, které oba díly vydělaly, daly tvůrcům dostatek důvodů k přemýšlení nad třetím dílem a ten se v kinech objeví už příští léto. Vrací se Robert De Niro i Ben Stiller, nejspíš se objeví i Dustin Hoffman s Barbarou Streisand a z nových tváří stojí za to zmínit Jessicu Albu. Tentokrát už se sice není s kým seznamovat, ale zábavu by měli obstarat potomci hlavních hrdinů a otcovské, respektive dědečkovské povinnosti. Jay Roach tentokrát režírovat nebude a nahradí ho Paul Weitz, režisér prvních Prciček a Jak na věc, tohle by měl tedy také zvládnout.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.