For Semafor

For Semafor

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (0)
Plakát k filmu For Semafor

For Semafor /2010

Režie: Miroslav Janek

Hrají: Pavel Klusák a spol.

Česká premiéra: 4.11.2010

USA premiéra: nestanovena

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu For Semafor

Divadlo Semafor je pojem a zná ho i člověk, který seděl před oponou naposledy ve školce, když dávali Kolíbá se velryba. Dokumentarista Miroslav Janek, jenž má za sebou mimo jiné i veleúspěšného Občana Havla, se rozhodl natočit o tomhle kultovním divadle film. Tedy tak na půl. Janek totiž sleduje dvacet tři hudebníků, kteří se pokouší po svém přezpívat písničky Jiřího Suchého a jeho zesnulého kolegy Šlitra. O divadle jako takovém se údajně moc nedozvíme, sám Jiří Suchý, Jiří Šlitr a jejich písničky jsou také poměrně zajímavé téma.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu For Semafor

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu For Semafor

Pavel Klusák je respektovaný hudební publicista, jenž se do povědomí zapsal zejména plodným působením v nejrůznějších tiskovinách (nyní Lidové noviny), ale třeba i milou etudou z diskusního televizního pořadu Síto, z něhož svého času vyhnal Karla Steigerwalda. Klusák z části přesídlil na druhou stranu bariéry a sám produkuje hudební alba – nejprve autorskou desku Tomáše Hanáka, teď i kompilaci For Semafor, na níž dvacet hudebních těles a tělísek interpretuje šlágry Suchého a Šlitra. Nemíním t...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu For Semafor

Zatím nevyšel žádný trailer.

Zatím nevyšel žádný klip.


DVD a Blu-ray filmu For Semafor

Zatím nevyšlo.


Související články

20.5.2013 17:00 10 věcí, které chcete vědět o Pacific Rim Rubrika: Novinky Diskuze: 41 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.