Fighter

The Fighter

Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (10)
Plakát k filmu Fighter

Fighter /2010

Režie: David O. Russell

Hrají: Christian Bale, Mark Wahlberg, Amy Adams, Melissa Leo, Jack McGee

Česká premiéra: 24.2.2011

USA premiéra: 10.12.2010

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fighter

V kostce: "Christian Bale kraluje sociálnímu dramatu, které je zároveň boxerským filmem s Markem Wahlbergem v hlavní roli. Tyhle dvě věci se ale nebijí, naopak jsou organicky propojeny do emocionálně vtahujícího celku, který se špatně škatulkuje. To Fighterovi dodává zatraceně hodně zajímavých dějových zákrut, i řadu napínavých momentů v ringu a mimo něj. Cesta k finální bitvě je v tomhle případě plná skvělých hereckých výkonů, krutých vztahových veletočů a především upřímné moderní filmařiny, jakou bychom v kinech potřebovali vidět častěji. Hledáte-li snímek, který vám v kině zasadí K.O., právě jste ho našli."

Galerie obrázků filmu Fighter


Recenze filmu Fighter

Boxerské filmy jsou obvykle o tom, že musí všemi odsuzovaný outsider vybojovat nejtěžší zápas svojí kariéry. Musí se fyzicky opevnit, mít odhodlání a ve finální desetiminutovce se postavit zlověstně vypadající hroudě svalů. Je tohle definice Fightera? V hodně krátkozrakém podání se k ní v jistých ohledech určitě blíží. V jakémkoliv jiném ale před námi stojí boxerský film, ve kterém jde o box skoro až v poslední řadě.Příběh Mickyho Warda, kterému se v poslední době nedaří v ringu, a jeho bratr...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fighter


DVD a Blu-ray filmu Fighter

Zatím nevyšlo.


Související články

29.7.2016 10:49 Téma: Vzestup, pád a smrt videokazet Rubrika: Novinky Diskuze: 111 příspěvků
24.7.2016 12:35 Víkendový výplach #359 o strojích času a Futuramě Rubrika: Novinky Diskuze: 31 příspěvků
3.4.2016 12:38 Víkendový výplach #343 o Batmanovi a robotech Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků
28.10.2015 18:00 Téma: Bráchové u filmu Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
17.4.2015 00:15 11 nejpůsobivějších momentů z teaseru Star Wars Rubrika: Novinky Diskuze: 18 příspěvků

Na obzoru   (autor: Mr. Hlad)

Christian Bale a Mark Wahlberg v jednom filmu, to zní hodně dobře. Fighter, ve kterém se oba zmínění sejdou, bude příběhem mladého boxera Mickeyho Warda. Ten se stal v osmdesátých letech ve své váhové kategorii šampionem, ale nebylo to jen díky němu. Velkou zásluhu na úspěchu měl totiž i jeho nevlastní bratr Dickie, jenž mu pomáhal s tréninkem, ale před tím si v životě prožil hodně ošklivých věcí a experimentoval s drogami více, než bylo zdrávo. Společně ale byli tihle dva neporazitelní. Fighter se chystal poměrně dlouho a motali se okolo něho mimo jiné Brad Pitt, Matt Damon nebo Darren Aronofsky. David O. Russell sice možná není tak známý jako poslední jmenovaný, avšak jeho Tři králové jsou naprosto výtečná podívaná, která je neprávem přehlížená. Pokud si trojice Bale, Wahlberg a Russell sedne, může být výsledek jejich spolupráce hodně zajímavý.
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.