Přispějte na MovieZone

Váš nick na MovieZone:


Proč přispět?        Jiné možnosti plateb

Facebook
Diskuze (3)
Plakát k filmu Fido

Fido /2006

Režie: Andrew Currie

Hrají: Billy Connolly, Carrie-Anne Moss, Dylan Baker, Tim Blake Nelson, K´Sun Ray

Česká premiéra: nestanovena

USA premiéra: 15.6.2007

Na DVD od: nestanoveno

Přidáte-li si film do Budíčku a my k filmu přidáme článek, budeme vás o tom informovat formou e-mailu či zprávou do Vzkazníku. Druh oznámení si můžete zvolit v nastavení vašeho účtu.


Informace o filmu Fido

Chtěli byste zvířátko, ale přitom všude slyšíte, že do paneláku se nehodí? Štěně všude nechává loužičky a okusuje nábytek, kočka si zas brousí drápky na křesle po dědovi, papoušek v noci vyřvává sprostá slova, která jste ho tajně učili, slon toho moc sežere a s rybičkami je nuda? Pořiďte si zombie! Jako to udělala rodina Robinsonova v krásných a nezkažených padesátých letech. Zetlelí nemrtví jsou v módě, dají se jednoduše vychovávat, pomůžou s domácími pracemi a děti si je zamilují. Navíc elektronický obojek zajistí, aby nezlobili. Když se ale obojek rozbije, začne zombík Fido dělat neplechu. Třeba sežere souseda. Co teď s ním? Budou Robinsonovi riskovat přátelské vztahy v sousedství, nebo rodinného mazlíčka utratí a zklamou svého syna Timmyho, pro kterého je Fido nejvěrnějším kamarádem? Dost bizarní téma na film, že jo? Stylizace do padesátých let, klátivá chůze zombies a velmi svérázný smysl pro humor na každém kroku. Andrew Currie se bude moci opřít i o velmi zajímavé herecké obsazení a pokud film nebude stát jen na samotném nápadu, mohlo by jít o velice originální a zábavnou podívanou. Konec konců představa požírání mozků ve škrobených padesátých letech plných domácích limonád a nucených úsměvů mi není vůbec proti srsti. Na letošním festivalu v Torontu film sklidil docela slušný úspěch, ale jak to vypadá s celosvětovou distribucí, to zatím neví ani sami tvůrci. Určitě by ale byla škoda, kdyby se tenhle zajímavý filmeček naší zemi vyhnul.

Autor: Mr. Hlad


Galerie obrázků filmu Fido

Galerie je zatím prázdná.


Recenze filmu Fido

Nabízeli mi trailery a říkali, že je to super. Pak přijeli z Varů a říkali, že je to vážně super. Věřil jsem jim. Pak to přinesl pošťák a říkal, že je to super. To už je snad spiknutí. Proč mi někdo hypuje zombie komedii? Mně stačí Transformeři, dva Jasonové a plná lednička. Ale něco vám povím. Právě jsem to dokoukal. A je to super. Kanadský Fido tak trochu klame tělem a skrývá se za všeobjímající termín "zombie film", pod kterým si většina diváků představí krvelačné potvory, trhající na k...

Číst celou recenzi


Trailery a klipy filmu Fido


DVD a Blu-ray filmu Fido

Zatím nevyšlo.


Související články

25.1.2011 12:52 Televizní Tipy 24. - 30.1. 2011 a MZ Talk Rubrika: Novinky Diskuze: 3 příspěvků
28.12.2009 20:00 Televizní Tipy 28.12. 2009 - 3.1. 2010 Rubrika: Novinky Diskuze: 2 příspěvků
10.5.2008 01:39 Nejzlatější trailery sezóny 07/08 Rubrika: Novinky Diskuze: 8 příspěvků
25.1.2008 09:33 Téma: Jak vydělat balík? Rubrika: Novinky Diskuze: 32 příspěvků
8.7.2007 02:04 Vary sečteny a podtrženy... Rubrika: Novinky Diskuze: 27 příspěvků
© Copyright 2000 – 2017 Všechna práva vyhrazena.